Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszek neki, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki, vagy csak jatszik velem? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Egy eve ismerek egy nagyon helyes fiut ( o 18) , akivel nem talalkozok olyan gyakran , de eleg sokat beszelgetunk a netten . Az lenne a kerdesem , hogy ha bokolgat , azt mondja szep vagyok , meg hogy akar talalkozni velem , akkor tenyleg tetszek neki ? Mikor talalkozunk pedig ( veletlenul osszefutunk ) akkor mosolyog , meg kedves hozzam . Szerintetek ?

En 14 lany vagyok . Nagy lenne a korkulonbseg?


2011. júl. 14. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vegyél neki Rapist Glasses-t és ha jól áll rajta akkor komolyan gondolja. http://www.youtube.com/watch?v=EVcyNANK5cY
2011. júl. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
komolyan gondolom , es a korkulonbsegrol mit gondolsz?
2011. júl. 14. 12:39
 3/13 Papla válasza:
54%
szia, figyelj, nem biztos hogy játszik veled, én is most ilyen helyzetben vagyok, de én nem játszom vele, komolyan gondolom, fel is raktam egy kérdést, de ha tetszik neked probálj vele többet beszélni, lehet hogy azért nem kérdezi meg mert fél hogy elrontja mert nem tudja hogy te mit érzel, én is ezért nem merem attol a lánytól megkérdezni, de szerintem kicsit puhítsd, probáld néha megjátszani hogy szomoru vagy, hogy lásd mennyire probál téged felvidítani, probálj vele " rémálmokrol " beszélni, és az a jó hogyha megnyílik előtted 12 / f
2011. júl. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
koszi
2011. júl. 14. 12:48
 5/13 anonim válasza:

A 12 éves fiú biztos sokat tapasztalt:). Szerintem elég nagy a korkülönbség ilyen korban. 10-20 év múlva nem számítana de most, szinte már büntetnék is:). Szerintem hagyd és keress magadnak egy fiatalabbat, hisz annyi jó pasi van;)

17/F

2011. júl. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
koszi , en a korkulonbseg miatt nem is aggodnek annyira , inkabb az , hoogy ot lehet nem erdeklik annyira azok a dolgok mint engem , es neki mar tobb is kellene . remelem ertitek mire gondolok
2011. júl. 14. 13:31
 7/13 A kérdező kommentje:
maskulonben en nem vagyok az a nagy pasizos fajta , eleg ritkan jarok el a haverokkal , vagy ha jarok is veluk valamere ritkan talalkozok olyan szemelyekkel , akiket nem ismerek , vagy akiknek nincs baratnojuk
2011. júl. 14. 13:41
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor annyi idős voltam mint, te én jártam egy 18 éves fiúval. Az volt életem legrosszabb döntése. Távkapcsolat volt, úgyhogy csak hetente egyszer találkoztunk, hétközben pedig msnen beszéltünk. Amikor együtt voltunk nem volt semmi gond. Fogjuk rá, de azért látszott, hogy ő sokkal többet szeretne tőlem és többet vár el, mint én azt 14 évesen teljesíteni tudtam volna szexuális értelemben. A legnagyobb gond mégis az volt, hogy egyszerűen nem tudtunk normális beszélgetni egy idő után. Két külön világ. Ő akkoriban érettségire készült, én pedig akkor ballagtam általánosból. Nagyon sokat számít ilyen korban a korkülönbség.
2011. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én szerintem tetszel neki! És a korkülönbség miatt ne aggódj! Én is 14 vagyok a párom, akivel 8 hónapja együtt vagyunk jövőhéte lesz 19 :). Nagyon jó kapcsolat:).
2011. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
koszi , akkor szerintetek viszonozzam neki a kedvesseget , meg mosolyagjak en is ugy ra , vagy csak szimplan baratok legyunk .
2011. júl. 17. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!