Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszek neki, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki, vagy csak jatszik velem? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Egy eve ismerek egy nagyon helyes fiut ( o 18) , akivel nem talalkozok olyan gyakran , de eleg sokat beszelgetunk a netten . Az lenne a kerdesem , hogy ha bokolgat , azt mondja szep vagyok , meg hogy akar talalkozni velem , akkor tenyleg tetszek neki ? Mikor talalkozunk pedig ( veletlenul osszefutunk ) akkor mosolyog , meg kedves hozzam . Szerintetek ?

En 14 lany vagyok . Nagy lenne a korkulonbseg?


2011. júl. 14. 12:31
1 2
 11/13 anonim válasza:

Netes ismeretség esetén szerintem nagyon fontos a gyakori találkozás! Ha hív találkozni, menj el, de csakis baráti szinten! Aztán majd ha megismerted, utána dönts!

A korkülönbségről: ezt is alaposan gondold végig: teljesen normális, hogy 14 évesen tetszik egy 18 éves srác. De gondold végig, hogy 16-17 évesen is fog-e tetszeni! 16 éves lányoknál szokott előjönni, hogy magányra vágynak, és olyankor fájdalmas a szakítás!

Tehát mindenképpen alaposan gondolj végig mindent, és ne csak beleugorj egy kapcsolatba, mert utána nehezebb kiszállni belőle! :)

2011. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
egyáltalán nem számít a korkülönbség én 15 voltma mikor összejöttem a barátommal ő 20volt és másfél éve 1ütt vagyunk!! :) nem számít tényleg!!
2011. júl. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
ugy dontottem , hogy talan megsem talalkozok vele olyan gyakran , amugy is egy suliba jarunk es ott majd tudok vele beszelgetni , nameg a netten . A dontesem azert lett ez , mert udvarol nekem egy nagyon helyes 15 eves fiu , akivel szerintem jobban talalnank , mind a 18 evessel . remelem ossze jonnek a dolgok .amugy a 15 eves sracot kb 5 eve ismerem , osztalytarsak voltunk , nagyon jol ismerjuk egymast
2011. júl. 18. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!