Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet? Már nagyon zavaró.

Mi lehet? Már nagyon zavaró.

Figyelt kérdés

Már két alkalommal előfordult, hogy egy rossz álomból ébredve, illetve rá néhány percre magától bekapcsolódott a számítógépem.

Gyakran hallok dübögést, léptek zaját, főleg a szobámban és az emeleten. Érzem valaminek a jelenlétét, gyakran rettegek emiatt.


2011. jún. 30. 11:42
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Na, a relytéj megvan oldva. Az anyukád idézte meg akarattal, vagy a nélkül. Ha szakszerütlenül csinálták, bármi átjöhetett azon az átjárón. Már pedig tuti hogy nem értettek hozzá, mert akkor tudnák hogy a szellemek nem látják a jövöt. Szóval aki, ami beszélt velük tuti hogy hazudott, vagy maga volt a démon. Javaslom hogy anyukád az eset végéig szüntesse be az agykontrol gyakorlását, mert az ott használt energiát könnyen meg lehet csapolni. Ami a démon erösödéséhez vezethet. Leírnád hogy az idézést hogy csinálták, és hogy volt-e egyáltalán megnevezett célszemély?
2011. júl. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 Jaewy ***** válasza:

Az utóbbi engem is érdekelne, úgy talán tudnánk segíteni. Mellesleg csak is a démonok látják a jövőt, és az a gond hogy ezt ingyen nem árulják! Úgyhogy anyukádéknak adniuk kellet valamit cserébe. És jó lenne meg tudni hogy mi is volt az, mivel valószínűleg most azt akarja, de ha nem akkor csak szimplán rád ragadt, bár ezt kétlem.


Üdv. Jaewy

2011. júl. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:
Nem az anyukám idézett, hanem az említett volt rokonom (ő volt ennek az idézésnek a "vezetője"). Anya ezt az elejétől fogva ellenezte, nem volt kedve/nem akart részt venni, csak az említett volt rokonom rábeszélte. "Tipikus" asztal körüli idézés volt. Célszemély többek között én is voltam (mivel velem kapcsolatban is kérdezték a jövőt), és még talán a volt rokonom lánya is. Azt már nem tudom, hogy még kikről "érdeklődtek". Ha jól emlékszik az anyukám (valószínűleg), nem kértek semmit sem cserébe érte. (Bár ki tudja, hogy a volt rokonom mit/miket művelt titokban...)
2011. júl. 4. 22:46
 44/51 Jaewy ***** válasza:

Ez édes kevés és ilyen nincs! Mindenképpen kellet valamit adniuk! És ha végére akarsz járni az ügynek meg kell tudnod.

Egyébként édes mindegy, anyukád is részt vett benne végül is, lehet hogy akarata ellenére, de részt vett benne, innentől őt is 100%-ban érintik a negatívumok. Én nem pontosan az idézés módjára lettem volna kíváncsi hanem a pontos körülményekre, hogy mit hogyan csináltak részletesen.


Üd. Jaewy

2011. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:

Jaewy


Mivel a démon (sok eséllyel) hamis jóslatokat adott, így nem is kérhetett semmit sem cserébe. (Feltételezem.)

Megkérdeztem az anyukámtól, de ő nem tud róla, hogy bármit is adtak volna/ajánlottak fel volna cserébe, de még azért rá fogok kérdezni.

Majd a részleteket is meg fogom kérdezni.


Nem tudom, hogy esetleg ez ide tartozik-e, de a sokszor említett volt rokonom elválása környékén (vagy már az előtt) állítólag tüdőrákos lett, viszont azóta szinte semmi hírt sem hallottunk felőle. Szóba jött már az is, hogy egy másik férfihez költözött, egy másik városba, de az is, hogy bujkál. Az sem biztos, hogy azóta már él.


Kérlek, ne légy ilyen dühös. Már ez nagyon rosszul esik (HSP). :)

2011. júl. 5. 10:48
 46/51 anonim ***** válasza:
Nem ép arra gondoltam hogy miröl kérdeztétek, hanem arra hogy volt-e egyáltalán megcélzott entitás? Vagy is pl nagypapa nagymama stb, vagy csak úgy amatör módon "vaktában löttetek"?
2011. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim válasza:

Kedves Jaewy és más is aki ért ehhez!


Tudnátok nekem segíteni egy nagyobb problémában ami ehhez kapcsolatos. Szeretném felvenni veletek a kapcsolatot de ha kell ide is leírom. Nekem is ez a problémám csak sokkal durvább dolgokkal jelent meg nálam a szellem.


Kérlek válaszoljon valaki.

2011. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Ebben csak Jaewyt kérdezd, mert én csak tanácsolni tudok. Én sem vagyok akkora szakértö a témában. Ellentétben Jaewyvel, akinek az írásai alapján már vannak személyes tapasztalatai.
2011. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem anyát, szinte semmire sem emlékszik, mert már régen volt.

Azt mondta, hogy/ha valaki tudja a részleteket, az Marcsi.


A többi "részét" már kifejtettem korábban.

2011. júl. 5. 19:41
 50/51 A kérdező kommentje:
Marcsi a volt rokonom neve.
2011. júl. 5. 19:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!