Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet? Már nagyon zavaró.

Mi lehet? Már nagyon zavaró.

Figyelt kérdés

Már két alkalommal előfordult, hogy egy rossz álomból ébredve, illetve rá néhány percre magától bekapcsolódott a számítógépem.

Gyakran hallok dübögést, léptek zaját, főleg a szobámban és az emeleten. Érzem valaminek a jelenlétét, gyakran rettegek emiatt.


2011. jún. 30. 11:42
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam hogy nem tud gyógyítani, csak azt hogy nem ért a szellem, démon üzéshez.
2011. júl. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem mondtad.
2011. júl. 2. 13:14
 33/51 anonim ***** válasza:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 22:41

Ez én lennék...Arra gondoltam hogy a lélek energiádból kifolyólag találnak meg, mert nagy.Vagy éppenséggel jól jön nekik valamiért.Ugye érzékeny vagy bizonyos ingerekre is és ez ugye kézenfekvő h meg érzik.Ez oda vissza igaz.

2011. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 Jaewy ***** válasza:

Nos, olvastam amit írtál. Hát nem semmi. A fejleményekből arra következek hogy ami most "kísért" az egy jelenleg még gyenge erejű démon. Ezzel én nem tudok mit kezdeni :( Ha teheted menj vissza minél előbb az említett természet gyógyászhoz. (Ezzel tényleg sietned kell, mert ha felerősödik abból semmi jó nem sül ki) A régebbi ügyeket pedig én nem azzal magyaráznám hogy médium vagy. Inkább az említett (HSP)-d az oka. Bár ezt nem tudhatom, ahhoz hogy ez kiderüljön látnom kéne téged. A kapcsolatot ne próbáld meg fel venni vele. Abból baj lesz!


Üdv. Jaewy

2011. júl. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
Ahogy Jaewy mondta. Az alakváltás pl ufók erre utal. Megakar félelmíteni hogy mégtöbb "energiát" termelj, és ezzel ö egyre erösebb legyen. De ha a természetgyógyász elötte se üzte el, akkor most se fogja. Szakértö, egy démonokra specializálódott illetö kell. De tényleg minél hamarabb csinálj valamit, mert eldurvulhatnak a dolgok.
2011. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:

Az anyukám agykontrollal is foglalkozik. Ma lement alfába, és megnézett.

Régebben világos-aranyszínű (kissé változó) volt az aurám, amely nagyon vibrált, és a szívemnél "aranyfonalak" csaptak ki, és "összegubancolódtak".

Most is olyan volt, viszont a széle cikk-cakkosan, narancssárgás-vörösen "izzott", olyan, mintha lángolna azon a helyen. Az anyukám szerint megszállt egy démon, mert szerinte néha "gonosz" a tekintetem, és/mintha nem is én lennék.

Annyit észrevettem én is, hogy mostanában gyakran rossz kedvem van, sokkal feszültebb és nyugtalanabb vagyok, és gyakrabban érzek feszültséget a mellkasomban, és fáj is.


Természetgyógyászhoz sajnos csak novemberre kaptunk időpontot, mivel nagyon sokan járnak hozzá, nagyon elfoglalt.

2011. júl. 3. 23:06
 37/51 Jaewy ***** válasza:

Nos, akkor jól következtettem, ez valóban Démon. Ettől nagyon gyorsan meg kell szabadulni, mert a negatív energiákból táplálkozik és egyre erősebb lesz, keress fel egy papot ő tud segíteni vagy egy kifejezetten ezzel foglalkozó embert (pl. interneten). Ja...és azt is tudnod kell hogy egy démon csak úgy magától nem száll meg senkit, annak nyomós oka van.


Üdv. Jaewy

2011. júl. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:

Jaewy


Hogy érted, hogy "nyomós oka van"?


Ha arra célzol, hogy esetleg démonidézést, vagy valami hasonlót csináltam, akkor a válaszom nem.


Amint már írtam, az utóbbi időben érdekel az ezotéria, de ott is nagyrészt inkább a pozitívabb dolgok. (Pl.: angyalok, és egyéb jó szándékú lények.)

Szeretem ezt a videót, gyakran megnézem:

http://www.youtube.com/watch?v=RKNM6ItOx4A

2011. júl. 4. 12:55
 39/51 Jaewy ***** válasza:

Nem! Egyáltalán nem arra gondoltam hogy te idézted meg, hanem akár más a családodban.

Említetted hogy édesanyád is Ezotériával foglalkozik részben, szóval akár neki is lehetett össze tűzése egy démonnal, a szakmában ez nem ritka eset.

A lényeg hogy a démonok maguktól nem jönnek, de rajtad pedig az van ! Szóval...


Üdv. Jaewy

2011. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:

Volt (szerencsére már elvált a férjétől, így már nem rokon) egy gonosz rokonom, aki még a 2003-as év környékén szellemet idézett asztal körül. Az anyukám is részt vett benne.

Többek között rólam is kérdezett dolgokat a megidézett lénytől. Csupa negatív dolgot mondott velem kapcsolatban a jövőt illetően, egy-két dolog még mindig kérdés, hogy hogy fog alakulni, de szerencsére a többi talán nem valósult meg.

2011. júl. 4. 14:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!