Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez miért van? Nagyon zavaró.

Ez miért van? Nagyon zavaró.

Figyelt kérdés
Gyakran megijedek saját magamtól. Olyan érzés, mint amikor az ember sokáig nézi a tükörben a szemeit, és olyan érzés tölti el, mintha ő nem is ő lenne. Nekem tükörbenézés nélkül is gyakran "előjön" ez. Néha még az utcán, vagy máshol is. Nagyon rossz érzés.
2011. jan. 18. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy kicsit kimégy a testedből?
2011. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
83%

Hű, jesszus... Én ilyet még sosem hallottam, szerintem mindenképp érdemes lenne felkeresned egy szakembert (pszichiáter,pszichológus), mert ez lelki eredetű lehet.

Bár sajnos ők nem tudnak segíteni, mert én is jártam és közölték hogy pszichoterápiára lenne szükségem és azért már külön kell fizetni... :-( Elhiszem, hogy mennyire rossz és kitartás! Ha annyira rossz, akkor tényleg minél előbb keress fel egy orvost, ne várj vele!!!

2011. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hany eves vagy?
2011. jan. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Helo.Én is ezen az oldalon hallottam először róla:a neve jamais vu.

a dejavu ellentéte ami ugye annyiban nyilvánul meg hogy fu ez mintha megtörtént volna,a jamais vu pedig a természetes dolgokat érzed idegennek.

2011. jan. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)


17/F vagyok (lassan 18...)

2011. jan. 21. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
El fog múlni ne idegeskedj. Talán nem ártana érzékeny képességedet rajzban festészetben kamatoztatni. Minden ami ilyenkor feljön (látomások illúziók) rajzold le. Sokkal jobban fogod érezni magadat
2011. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudom miről beszélsz, legalábbis a tükörben én is sokszor megijedek magamtól. Nem tudom, mitől lehet, de sokat olvastam a tükrök ezoterikus tulajdonségairól... Tükörnézés nélkül nem fordult elő velem, nem lehet, hogy csak túl sokáig "ijesztgetted magad" a tükörben? :) Mindenesetre próbálj meg meditálni, gondolj valami másra, kényszerítsd magad, ha kell...
2011. jan. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!