Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet? Már nagyon zavaró.

Mi lehet? Már nagyon zavaró.

Figyelt kérdés

Már két alkalommal előfordult, hogy egy rossz álomból ébredve, illetve rá néhány percre magától bekapcsolódott a számítógépem.

Gyakran hallok dübögést, léptek zaját, főleg a szobámban és az emeleten. Érzem valaminek a jelenlétét, gyakran rettegek emiatt.


2011. jún. 30. 11:42
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
próbáld meg de ez 1000-1x jön össze
2011. jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:

Azzz igen!

Nem semmi...ezek kajak mindíg megtalálnak?Sztem nem véletlen.

2011. jún. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:

A hiperérzékenységemnek köszönhetően sajnos gyakran "megtalálnak" a szellemek, legutóbb tavaly voltam természetgyógyásznál, akkor csak egy szellem volt bennem.


Hogy érted, hogy nem véletlen?

2011. jún. 30. 23:17
 24/51 anonim ***** válasza:

Én hiszek a szellemekben, de nem tudom... :D

Nem tudsz valami hangfelvételt készíteni esetleg?... hátha közölni akar valamit.

2011. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:

2010. augusztus 12-én készítettem egy hangfelvételt, melyben az 1996-ban elhunyt dédmamám "óbégatása" volt hallható.

Mikor visszajátszottam, nagyon megijedtem. Elmondtam az anyukámnak, erre azt mondta, hogy azonnal töröljem ki a mobilomból, ne zavarjam dédikét a "túlvilágon", mert neki ez nagyon rossz.

Ki is töröltem néhány perc elteltével.

2011. júl. 1. 11:28
 26/51 Jaewy ***** válasza:

Szia, kedves kérdező. A kapcsolatot többféle módon felveheted vele. (És muszáj is lesz, hogy megtudd ki ő, mit akar és hogy el tudd küldeni) Mielőtt leírom mit kell tenned, szükségem lesz pár adatra.


kor?

nem?

Láttad-e már kis részletekben "őt"?

Szokott-e bántani? (avagy rémálmok, rád borul valami stb.)

Hagyott-e már jelet maga után? (pl. ledobott könyvek, eddig nem talált képek-tárgyak felbukkanása)

Tudsz-e valamit a régebbi ügyről?

Mióta érzed ezt a dolgot?

További információk? Amik eszedbe jutnak még...


Ahogy ezeket megválaszoltad, leírom mit tegyél.


Üdv. Jaewy

2011. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
Démonüzö természetgyógyász. Na ilyen badarságot még sose hallottam. - -" Nem tudom hogy ki volt az a sarlatán, de tuti nem szedte le rólad a démont. Max talán a szellemeket, de az se biztos. Egy démontól nagyon nehéz megszabadulni. Még az arra hivatásos "profiknak" se sikerül mindíg. Nem hogy egy természetgyógyásznak... - -" Hívj szakembert AZONNAL mielött eldurvulnának a dolgok. Ez alatt nem azt értem hogy menny el a legközelebbi templomhoz, és hozz egy mihaszna papot, hanem keress egy "ördögüzöt", "démonüzöt", akinek van személyes tapasztalata, és minimum 3 démont elküldött.
2011. júl. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 Jaewy ***** válasza:

Az előző válaszolónak igaza van. Egy Démontól szinte már lehetetlen hogy megszabadítsanak, még a teljesen arra szakosodott papok se járnak mindig sikerrel. Siess a válasszal létszíves. (De, ne aggódj ez nem Démon, ha az lenne már megmutatta volna magát)


Üdv. Jaewy

2011. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:

Jaewy


18 éves vagyok, férfi nemű.

Volt, hogy a félhomályban "mintha" láttam volna a körvonalait, ill. közepesen sötét, homályos (átlátszó) foltokat ember-alakúra "rendeződve".

Viszonylag gyakran vannak rémálmaim.

Valahogy szinte mindig érzem a jelenlétét, ekkor néha olyan rettegést érzek, amely szédüléssel, könnyezéssel "keveredik", és gyakran libabőrös leszek.

Mint az már korábban írtam, találtam már leborított cserepes virágot, és az "eseményt" megelőző éjjel gyors léptek zaját lehetett hallani. (Máskor is hallható.)

Az egyik dédmamám 1995-ben, a másik 1996-ban halt meg, de szinte biztos, hogy nem ők okozzák ezt, mert már továbbléptek. (A szüleimtől és nagyszüleimtől "elbúcsúztak" álmukban, és megkérték, hogy ne zavarják őket a "túlvilágon", mert az nekik rossz.)

Szinte egész életemben érzem ezt a "dolgot", de 2010 május-júniusában "erősödött" fel megint, hirtelen érdeklődni kezdtem az ezoterikus "dolgok" után. (Magam sem tudom, hogy miért.)

További információk:

Régebben (2-3 éves koromban) kétszer (lehetséges, hogy többször, csak már nem emlékszem rá) is láttam szellemet, illetve láttam az aurámat az üveges szekrény visszatükröződéséből (többek között).

Ezen kívül megjelent a szobámban egy fehér fényben "úszó", búgó hangot kiadó, UFO-ra (ugyanakkor angyalra) emlékeztető valami, aminek valahogy felkerültem a tetejére, és egyik pillanatban a saját szemszögemből láttam mindent, másik pillanatban felülnézetből, ezután az egész testemet rezgés "töltötte el", olyan volt, mintha gyengén átjárta volna a testemet az áram.

10-11 éves koromban újrakezdődtek a "természetfeletti események", viszont akkoriban nem szellemeket láttam, hanem idegen lényekre emlékeztető élőlényeket reggelente/hajnalonta (3 alkalommal) a szobámban. Nem írom le részletesen, mert nagyon hosszú lenne, és nem is szeretek róla beszélni/írni. Örülnék, ha nem történtek volna meg ezek a dolgok.

Talán a múlt előtti héten voltam kineziológusnál, aki szerint látnok vagyok, csak nem fogadom ezt el, szerinte elzártam magamban ezt a képességet, és ez gyakran szorongással, és egyéb negatív érzelmi "jelenségekkel" jár.

2011. júl. 2. 12:30
 30/51 A kérdező kommentje:

Az a természetgyógyász/gyógyító biztos, hogy nem sarlatán, ahol voltunk régebben. Válóczi Józsefnek hívják.

A nagymamám erős gerincsérvét két kezeléssel elmulasztotta, az orvosok is csodálkoztak rajta. És hozzá sem ért.

Több rákos embert is meggyógyított már.

2011. júl. 2. 12:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!