Vannak szellemek?

Figyelt kérdés
Szerintetek vannak szellemek?
2011. ápr. 25. 13:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Én hiszek bennük, viszont még nem láttam. Egyébként meg különbözőek vagyunk különböző véleménnyel, azért nem kéne mást le gagyizni vagy surmózni, idiótázni, mert más a véleménye.

Aki a vallás miatt legyilkolja vagy feláldozza a családját, vagy nem engedi meggyógyítani a gyerekét, mert tiltja a vallása, és inkább hagyja meghalni, na az már tényleg idióta...

Én elfogadom, ha valaki nem hisz bennük, és nem is sértegetem őket.

Mindenki abban hisz amiben akar.

2011. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Szellemek nem léteznek! Ha nem hiszel nekem, mert te állítólag láttál( ezt nem a kérdezőhöz hanem mindenkihez szól) akkor menj pszihológushoz! Komolyan, ki volt az aki ezt az egész szellemes szart kitalálta?xD
2011. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Én nem vagyok nagy megszállottja a témának, de végül is miért ne létezhetnének? Persze az is elképzelhető, hogy sok esetben a belemagyarázás ad alapot. Mondjuk nem tudom, láttam-e már. Egyszer láttam a szobám sarkában valami fehér homályt teljes sötétségben, egy másik alkalommal meg hazafelé mentem és mintha átsuhant volna valami hasonlóan fehér, homályos dolog előttem...bár utóbbi eset után 40 fokos lázzal feküdtem otthon 2 hétig :D
2011. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
EZ HÜLYESÉÉÉÉG nincsenek :)
2011. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
vannak szerdán mentem le a vasútállomásra megnézni a mentrendet ez egy este volt és amikor mentem haza a földúton láttam egy átlátszó fehér nm tudom micsodát a vasúti oszlop melett ami ráadásul mozgott is.
2011. okt. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Szia!

Biztos hogy nem léteznek.Aki találkozik vagy látja őket az elmeroggyant.

2011. okt. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!