Vannak szellemek?

Figyelt kérdés
Szerintetek vannak szellemek?
2011. ápr. 25. 13:35
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Vo.olika hogyan idéztetek szellemet?
2011. ápr. 26. 01:35
 12/26 emolány ***** válasza:
Nincsennek .
2011. ápr. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
Meggyújtottunk 3 gyertyát. egy hozzátartozó dolgot ( én egy babát) a gyertyából kialakított 3szögbe raktam. Utána becsuktam a szemem és magamban elmondtam hogy mit szeretnék tudni.Aztán ha magától elalszik akkor hallotta amit mondtál. Utána meg halkan,kedvesen visszaküldtem a túl világra
2011. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Igen TUDOM hogy vannak:)
2011. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
Szerintem nincsenek !!
2011. máj. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
sztem léteznek, de nem fárasztják magukat azzal, hogy lejárjanak hozzánk
2011. jún. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek, mert ha léteznének, ennyi erővel létezhetnének tündérek, vámpírok stb. is....
2011. júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
28%
nem léteznek!!!!!!!!!!! már néha azt sem értem, hogy hogyan lehet a világ ennyire értelmetlen, hogy hisz az ilyen kitalált hülyeségekben!!!!!! igen, egyetértek az egyik kommentálóval, miszerint ennyi erővel lennének vámpírok, tündérek stb. és fogjátok fel, hogy attól, hogy azt terjesztitek, hogy láttatok szellemet, nem lesztek menőbbek!!! sőt, ha hisztek benne, akkor sem!!! vannak régi mende-mondák, melyekben vannak szellemek, mint például az is, hogy Boleyn Anna kísértet a Londoni Tower épületében kísért hideg, sötét éjjeleken. De, ha ez tényleg igaz lenne, akkor hinnénk a csodaszarvasokban is, angyalokban is. (pl.: Rege a csodaszarvasról) Furcsa, nem?? A szellemekben hisznek az emberek, a tündérekben nem. Elmondjam miért van ez? Azért mert egyszer egy híres ember kitalálta, hogy ő látott az éjszaka szellemet. Tegyük fel, ez a híres ember egy énekes volt. Ekkor a rajongói, csak hogy közelebb álljanak ez énekeshez, ők is rögtön 'elkezdtek' szellemet 'látni'. És miért is? Hogy kövesség az énekest, mert ő volt nekik a példaképük. NINCSENEK SZELLEMEK KIS GOGYISOK!!!! ÉS HA VALAKI A SZELLEMEKTŐL FÉL, NINCS RÁ OKA, MEGNYUGTATOM ŐT, MERT NINCS MITŐL FÉLNIÜK. Egy ismerősöm régebben boncoló volt, és sokszor aludt a hullaházzal szomszédos szobában, de egyszer sem látott szellemet, pedig nagyobb esélye lett volna neki látni, mint nektek. Ennyi...
2011. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
26%

Igazság szerint én nem is tudom mi pontosan az a szellem.

De eggyértelmű hogy ien kitalátlt lények csak a mese világban léteznek .

MINDENRE VAN LOGIKUS MAGYÁRAZAT!

2011. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Andrispapp97 válasza:
0%

Szerintem nincsenek.Gondolj csak bele miért lennének.

Bosszút állni valakin?Hogy, rávigyorognak éjszaka?

Amúgy is, elég surmók lehetnek ha félnek a haláltól és visszajönnek b*szni a rezet...

2011. júl. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!