Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démonidézés, mit ajánljak fel?

Démonidézés, mit ajánljak fel?

Figyelt kérdés
olvastam,hogy démonnak föl kell ajánlani valamit,ez mi,tárgy vagy valami nem megfogható dolog?ja és aki idézett már sikeresen démont,tapasztalatokat,ha lehet írja le!
2011. ápr. 1. 21:37
1 2 3 4
 21/33 Tom Benko ***** válasza:
70%
Én szívesen idéznék, ha léteznének.
2011. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
100%
A nyugati aluljáróban a fekete démonok olyan kétezret kérnek el alkalmanként
2011. ápr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
100%
Egyszer engem is megidéztek a bíróságra, oda viszont egy levél is elég volt hogy menjek!
2011. ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
65%

ne idézz szellemet, vagy démont, mert csak te b@szol rá, ha nem tudod visszaküldeni. -.-

nem hiába szólnak középkori feljegyzések démonokról és szellemekről. a létük kétségkívül megalapozott.

a szem által érzékelhető spektrum 400nm-700nm-ig terjed. ezen a látható tartományon kívül létezhetnek szellemek/démonok, és hasonló lények.

ha van itt istenhívő, akkor nekik azt mondanám, hogy isten nem létezik. több bizonyíték van szellemekre és démonokra, mint istenre.

2011. ápr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
65%

10:54

a középkori feljegyzések? hagyjuk már:D

átlag embereket égettek mágján, mert azt hitték hogy boszorkányok

2011. ápr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Tom Benko ***** válasza:
44%

Natsu Dragneel:

Hogy vissza lehessen küldeni, elsősorban léteznie kellene.

2011. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
73%
Ajánlj fel neki egy rózsaszín rohás ingyensz**ó pop-k****t, úgy is sok van belőlük, és legalább jóllakik... aztán add kölcsön, h összepakoljon nálam egy kicsit. XD METAL HEALTH FOREVER!
2011. ápr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 valakiakitnemismersz ***** válasza:
100%
Kedves 15 éves lány akit megemlítettél hogy megszállta egy démon az egy baromság a lány skizofrén volt nem beszámítható ezenkívül epilepsziás is volt erről ennyit. 14/f
2011. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
29%

Üdv!


A démonok léteznek és meglehet őket idézni ez nem olyan bonyolult az elküldésük vagy az alku megkötése na az már nem egyszerű egy démonnak a lelked kell vagy a szeretteid élete esetleg az egyik utódod aki még nem született meg nagy ára van a démonokkal való alkudozásnak ebbe a világba az emberek 90%-a csak a szemének hisz ezért nem lát de a maradék 10% hisz és ezért lát is láttam már szellemet vannak démonok is és a baráti körömbe majdnem mindenki hisz vagy látott hasonló jelenséget sokan vagyunk mi is ahhoz képest akik hiszünk és én is tervezek egy démon idézést mert démonná szeretnék válni hogy enyém lehessen az egész világ..

2016. márc. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Tom Benko ***** válasza:
@29: Nem, a 90% az, aki már járt iskolába.
2016. márc. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!