Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démonidézés, mit ajánljak fel?

Démonidézés, mit ajánljak fel?

Figyelt kérdés
olvastam,hogy démonnak föl kell ajánlani valamit,ez mi,tárgy vagy valami nem megfogható dolog?ja és aki idézett már sikeresen démont,tapasztalatokat,ha lehet írja le!
2011. ápr. 1. 21:37
1 2 3 4
 1/33 Tom Benko ***** válasza:
26%
Ajánld fel a józan eszed! Ja, aki ilyesmit komolyan vesz, annak nincs... Tapasztalatok: nem léteznek démonok, csak hatékony hallucinogének.
2011. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
68%

Kedves kérdező!

Amennyiben nem vagy jártas a szellemidézés fortélyaiban kellőképp, ne vágd fejszéd ebbe a fába! Rengeteg következmeńyt vonhat maga után a démonidézés elrontott szertartása vagy esetlegesen rosszul elsült dolgok. Felteszek egy kérdést: Miért kívánsz démont idézni? Puszta kíváncsiságból ne tedd!

Remélem, hogy meggyőztelek merész tettedről. Ha esetleg további kérdéseid volnának, nyugodtan reagálj a hozzászólásomra. Kérdésed megvitatjuk és megpróbáljuk megkeresni rá a helyes vagy legalábbis a lehetséges válaszokat, megoldásokat.

További szép estét!

15/L

2011. ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Tom Benko ***** válasza:
29%
21:47-nek: Úgy mégis, mi baja lehet?
2011. ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ajánld fel magad.
2011. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
47%
Zsebpénzedet.
2011. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
68%

Feleletem Tom Benkonek:

Kedves Tom Benko!

A démonidézést csak nagyon indokolt esetben hajtják végre vagy egyátalán.

Következményei lehetnek a démoni megszállottságtól kezdve akár az egészségügyi problémákig. Lásd Anneliese Michael esetét, akiről az orvosok is lemondtak.

A szkeptikusokat viszont hiába gyéozködném, javaslatom és véleményem csak por a szélben.

Szép estét!

15/L

2011. ápr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Miért akarsz idézni?
2011. ápr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
16%
a lelked
2011. ápr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
97%
Én manát szoktam, olyan tízká körül.
2011. ápr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
63%

Utolsónak nagy respect, jót nevettem :D


Te szentséges Isten. (bár ő sem létezik, de ez mellékes)

15 éves létedre nehogy te legyél már itt a Démon szakértő! :D Ugyan mi a tököm baja lehet? Ennyi erővel az Xbox-ozásba is bele lehet halni? De ha nagyon idézgetni akarsz, egy frissen levágott kecske biztos elég lesz neki, vagy egy szűz lány. :D Különben mi a lókakit kezdenél egy démonnal? (Bár a kertet igazán rendbe rakhatná XD) Én még mindig nem értem hogyan lehet ennyi esze az embereknek.

2011. ápr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!