Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démonidézés, mit ajánljak fel?

Démonidézés, mit ajánljak fel?

Figyelt kérdés
olvastam,hogy démonnak föl kell ajánlani valamit,ez mi,tárgy vagy valami nem megfogható dolog?ja és aki idézett már sikeresen démont,tapasztalatokat,ha lehet írja le!
2011. ápr. 1. 21:37
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam egyszer egy természet felett álló gyógyítónál kíváncsiságból, aki azt mondta hogy elátkoztak még az első életemben az 1800 - as években, és ezt most leveszi rólam. Aznap este volt egy végbélgörcsöm, de semmi más nem történt, úgyhogy szartam az egészre.
2011. ápr. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Írj privátot ha komolyan érdekel, mindent megbeszélünk.
2011. ápr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
27%
mivel démonok nem léteznek, ezért vmi drogot ajánlok
2011. ápr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
41%

Válaszom a 00:28-kor hozzászóló vendégnek:

Kedves hozzászóló!

nem kívánok összekülönbözni ebben a kényes ügyben tenmagaddal. A szkeptikusok és a "hívők" ne pörlekedjenek egymással, ugysem győzi meg egyik a másikat.

Nem állítom, hogy szakértő vagyok, nem végeztem semmilyen paratanfolyamot, de olvastam és informálódtam. Ennek keretében tudásom bővült, és én csak személyes véleményemet kívántam megosztani.

Szíved joga kimondani véleményed, csak nem mindegy, hogyan teszed.

Én ebben hiszek, nem kell elítélni. A Kérdező sem szkeptikusok válaszát várja.

15/L

2011. ápr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 Tom Benko ***** válasza:
54%
Hit és valóság két egymást kizáró fogalom. Én csak szeretném a kérdezőt a valóság súlyos pofonjaitól megkímélni. Valójában a hívő és a szkeptikus között az a különbség, hogy a hívőt nem lehet meggyőzni. Egy szkeptikust meg lehet győzni egyértelmű bizonyítékokkal. Eddig démonokra meg egyéb "természetfeletti" lényekre senki nem tudott bizonyítékot adni, tehát nyugodtan feltételezhetjük, hogy nem is léteznek, ebből következően az idézés puszta időpocsékolás, a démonoktól való félelem meg pszichológiai probléma.
2011. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
66%
Ezotéria helyett miért nem "Zárt osztály" a topic neve? :S
2011. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
61%

Úristen xD

hú hát te 15 éves létedre mekkora démonszakértő lehetsz. :D

Mint amekkora matematikus vagyok én hármas geometriadolgozattal :D

Nem tudom, te valami zseni vagy vagy annak tartod magad?

Én se tanácsolom h a természetfelettit zaklasd, de a démonnak úgy tartják h nem fel kell valami ajánlani, hanem valahány év után elviszi a lelkedet örökre magával. unalmas lesz majd :D

Szerintem megvagy te démonidézés nélkül is :D

2011. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
77%
Előttem szóló hsz-ét lájkolom :D és egyetértek.
2011. ápr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
75%
Lucyka, szerintem elolvashatnád a hozzászólásod még egyszer, tökéletesen türközi a szellemi szinted. A szavaid önmagukért beszélnek.
2011. ápr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
58%
Ne tedd.Ne foglakozz ilyenekkel? Miért foglalkozol démonokkal???hát én nem idéznék az biztos.
2011. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!