Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szellemeknek mi céljuk...

A szellemeknek mi céljuk ebben a világban?

Figyelt kérdés

Vagy miért vannak itt?

Megjegyzem teljesen tapasztalatlan vagyok az ezotériával kapcsolatban, szóval nem kell lehordani hogy ennyit sem tudok...


Azt hallottam, hogy itt ragadtak, vagy valami. De miért, és ilyenkor mi a teendő?

Illetve, ugye nem azért vannak itt, hogy éjjel rám ijesszenek? :S Eléggé félek ezektől a dolgoktól...


Aki ezzel kapcsolatban tud nekem infót adni, annak ezer köszönet.


2010. dec. 28. 18:42
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat, főleg a 79%-osnak, aki többször is válaszolgatott.


Már nem félek tőlük annyira. Például fogmosáskor már nem feszengek annyira, általában vicckönyvet olvasok :D...


Meg aludni is könnyebben tudok. Valahogy nyugodtabb lettem velük kapcsolatban, hát ők vannak ez tény, de én nem háborgatom őket, és akkor remélem ők sem engem. Mondjuk azért még mindig nem szeretnék egy olyan ,,élményt", hogy hátrafordulok és ott lebeg előttem valakinek a szelleme... :P

2010. dec. 30. 21:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!