Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kedves Reptoid-hívők! Mit...

Kedves Reptoid-hívők! Mit éreztek majd, mit tesztek, ha elmarad az általatok úgy emlegetett és beharangozott invázió, és marad minden a világban, úgy ahogy van?

Figyelt kérdés
:)
2011. szept. 20. 18:41
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
56%
Ha ilyen történik (amire kb 30% esély van) akkor lehet hogy csak megkerültek minket, vagy nem decemberben érnek ide, hanem később.
2011. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
53%
Invázió lesz, ez 100%
2011. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

"Mennyi ritka hülye gyerek van itt..."

Teljesen igaz. :)

Ritka hülyék az olyan válaszadók, akik csak kritizálni tudnak. Lehet egyszerű szkeptikus vagyok, akit meglep ez a nagy Reptoid-mánia, és mivel ebben nem hiszek, szeretném tudni, aki szentül meg van győződve, hogy jönnek, és elpusztítanak, mit érezne, ha bedőlne, amit eddig gondolt.

Köszönöm, hogy ennél a kérdésnél is érvényesült a szkeptikus "kultúra". Hihetetlen, hogy én is szkeptikus vagyok, mégis szorult belém annyi, hogy ne osszam azt észt látatlanban, és normálisan beszéljek még az ilyen hívőkkel is. De egy bizonyos szintű IQ is kell ahhoz, hogy az ember ennyire normális legyen. Sajnálom azt, akinek nincs meg a minimum sem.

Néha úgy érzem, még az ezotéria-hívők normálisabbak is, mert őket nem látni máshol trollkodni, csak a saját topicjukban fejtik ki a másoknak agyamentnek tűnő gondolatokat. De ez a szkepticizmus - el kell fogadnom, hogy sokan nem tudják még a kérdésből sem kiérezni, hogy csak egy puszta érdeklődés ez egy másik szkeptikustól. Kissé kukacoskodó, de normális hangnemű. :)

Köszönöm, hogy a szkeptikus "kultúra" újfent érvényesül.

2011. szept. 20. 19:06
 4/40 anonim ***** válasza:
50%

Kedves kérdező!

A szkeptikusok nagy részébe szorult annyi intelligencia, hogy leessen neki, hogy a reptoidokat szándékosan találták ki puszta trollkodás céljából. Soha senki nem hitte komolyan, hogy léteznek csupán poén tárgyai. A legfőbb gond az, hogy azt sem veszed észre, hogy az ilyen kérdésekkel is csak tolod előre a szekerét ennek a "mániának". Ha senki nem kérdezgetne róluk talán kimennének végre a "divatból".

2011. szept. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
26%
Remélem téged találnak meg legelösször majd ha igy lesz ...
2011. szept. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
53%
Egyetértek, invázió az biztos lesz, nagy esély van rá.
2011. szept. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

"A szkeptikusok nagy részébe szorult annyi intelligencia"

Sok intelligencia nem szorulhatott, ha nem tudják értelmezni a kérdést, és a mögötte rejlő enyhe gúnyt. Nem bántani akarom én, aki ebben hisz, de ma sokat olvastam a témáról, és komolyan érdekel, hogy aki tényleg hisz benne, mit érezne, ha mégsem történne semmi.

Egyébként nem az enyémhez hasonló kérdések viszik előre az ilyen hitek szekerét, hanem az interneten keringő pletykák, és cikkek. Ezt kell felfogni, nem a Reptoidok "nemlétét"! És még mindig úgy gondolom, hogy teljesen kiérezhető a kérdésből az álláspontom, csak Ti nem tudtok szöveget értelmezni helyesen. Sajnálatos.

2011. szept. 20. 19:19
 8/40 anonim ***** válasza:
53%

Az invázió nem marad el. Ha valami csoda folytán mégis így lenne, mélységesen csalódnék, mert én várom őket.

Kérdező 19:06: teljesen igazad van, egyetértek.

2011. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
0%
Te nem fogod fel, hogy amíg vannak ilyen kérdések addig jönni fognak az idióták trollkodni. Gúny, vagy nem gúny, csak osztozol a baromságukban.
2011. szept. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

A szkeptikusoknak üzenem, ha nem tetszik az ezo topik a reptoidokkal, ufókkal, szellemekkel, stb, lehet olvasgatni más topikokat is a GYK-n.

Ha nem tetszik egy tévécsatorna, át kell kapcsolni másikra. Ki tiltja meg?

2011. szept. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!