Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kedves Reptoid-hívők! Mit...

Kedves Reptoid-hívők! Mit éreztek majd, mit tesztek, ha elmarad az általatok úgy emlegetett és beharangozott invázió, és marad minden a világban, úgy ahogy van?

Figyelt kérdés
:)
2011. szept. 20. 18:41
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

19:22 Köszönöm.

19:23 Akkor menj el békével, hogy a "baromságokat" meghallgassam, mert inkább azt olvasom, mint az ehhez hasonló otromba kioktatásokat. Tudod az ilyen megfogalmazásokban van egy lekezelő hangvétel, ami sért. Mégis mi rossz van abban, hogy a másik álláspontját, érzéseit a témát illetően meg akarom ismerni? Na ki nem képes felfogni a dolgokat?

2011. szept. 20. 19:33
 12/40 x) ***** válasza:
26%

Igazából általában tényleg csak poénkodunk a reptoid témával.. :) de ennek ellenére még lehet hogy tényleg leigáznak minket. Illetve nem fognak mert szervezzük a komoly ellentámadást. De nem lehetetlen hogy idejönnek. Mondjuk mekkora fless lenne már ha tényleg igazi reptoidokkal beszélgetnénk itt :D

Na de komolyra fordítva a szót: szerintem te is azon felhasználók közé tartozol akik nem tudományos vagy legalább értelmes módon próbálják megcáfolni az idegenek létezését, hanem gúnyt űzni belőle és minél nagyobb fölháborodást kelteni. Aki hisz a reptoidokban, esetleg várja őket annak hagyjuk már meg a hitét. Persze azért kíváncsi leszek hogy milyen lesz ez a "naagy reptoid invázió" :D de legalább addig is olyan dolgokról beszélgetünk amik érdekelnek. Akik meg betegesen hisznek a reptoidokban meg a 404 félékben és semmilyen ellenérvre nem tudnak értelmes ember módjára reagálni majd egyszer nagyot fognak csalódni. De saját kárán tanul az ember. :)

2011. szept. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Nem kell itten semmi titkos támadásoktól tartani annak aki figyeli az emberek egymást ölcöklő dolgait. Ugye ti akik olyan nagyon szeretitek egymást ijesztgetni,vagy egész kis gyerekek vagytok,- huúúúú jön a mumus! - vagy olyanok akikkel csak 1/2 1-ig lehet beszélni,merthogy 1-re hülyébbek lesztek.
2011. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

"Mégis mi rossz van abban, hogy a másik álláspontját, érzéseit a témát illetően meg akarom ismerni? Na ki nem képes felfogni a dolgokat?"


Te. Ugyanis, mint említettem senki nem veszi komolyan a reptoidokat ergo így nincs értelme "megismerni a másik álláspontot". Ők eljátszák, hogy hisznek a reptoidokban, te pedig tered adsz nekik a kérdéseddel.

2011. szept. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

„szerintem te is azon felhasználók közé tartozol akik nem tudományos vagy legalább értelmes módon próbálják megcáfolni az idegenek létezését, hanem gúnyt űzni belőle és minél nagyobb fölháborodást kelteni.”

Szerinted. :)

Az igazság a következő:

Én nem cáfolok meg senkit a saját hitében, mindenkinek joga van azt gondolni, amit akar. A hitbéli kérdéseknél én például több szempontból közelitek, nem csak az adott hitnek vagy a tudománynak megfelelően. Ez így korrekt, de egyiket sem lehet szentírásnak venni, és úgy bizonygatni, mert azzal megsérthető a Kérdező.

Nem volt célom gúnyolódni, egyszerűen csak neveznem kell valahogy a kérdésben rejlő enyhe hangvételbeli utalást arra, hogy én nem hiszek benne, és kivehető legyen, hogy nem a hívők közé tartozom. Felháborodást pedig végképp nem keltenék, nem azért írtam ki a kérdést, hogy azután jót csámcsogjanak rajta.

2011. szept. 20. 20:02
 16/40 A kérdező kommentje:

„Ők eljátszák, hogy hisznek a reptoidokban”

Kérlek, ez nem játék. Számtalan honlap foglalkozik vele, csak körül kéne nézni. Az egy dolog, hogy te egyszerű gyerekmesének gondolod, de mások nem úgy állnak hozzá, mint a Hófehérkéhez. Ezoterikus berkekben igenis nagyon komolyan gondolják, mégha sokan viccként is kezelik. Nem én látom rosszul a dolgokat. Nevezheted egyszerűen csak elszálltnak, hogy ennyit beszélnek róla, vagy ijesztgetik a többieket, lehet egy ócska vicc is, de akkor tekintsd a kérdést is a vicc részeként, és ne foglalkozz vele.

Úgy látom te külön motiválva vagy, hogy az ilyen kérdéseknél kifejtsd a kis gondolataid, és vitába kerülj a Kérdezővel, illetve a válaszadókkal, majd mosolyogj, hogy megmondtad. De te nem értesz semmit, te nem fogod fel, hogy el lehet menni a topicból, ha szúrja a szemed. Megírtad a véleményed, láttam, elfogadtam, de ne szajkózd, mert az is beteges, nemcsak a Reptoid-hit. :)

„te pedig tered adsz nekik a kérdéseddel.”

Kifejezett mániákhoz nem egy szkeptikus érdeklődése ösztönző tényező, ezt te is beláthatod. Hiteket pedig nagyon nehéz megismerni ennyi szórványinformáció alapján, tehát nem hiszem, hogy az én kérdésemtől kiindulva lesz több száz embernek álmatlan éjszakája a Reptoidok után végzett kimerítő éjjeli internetes kutakodás után, melyből később az idegen lények és azok inváziója iránti rettegés és mély meggyőződés alakul ki.

Oh igen, és nem eljátszák, hanem eljátsszák. :)

2011. szept. 20. 20:05
 17/40 x) ***** válasza:
Egyébként mi nem ijesztgetünk senkit, egy normális értelmi szinttel rendelkező ember képes kiszűrni mikor csak poénkodunk. Aki meg nem az saját felelősségére olvasgatja az ezotéria rovatot. :)
2011. szept. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Túl vagyunk már a Rubiconon. Most már elkerülhetetlen az Invázió.
2011. szept. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Raptorjesus és az ezredes szerintem egy személy, ő találta ki ezeket a lényeket és néhány hozzászólásából leszűrődik, hogy teljesen humornak veszi az egészet, ez nagyszerű tükröt tart az emberek elé, elénk, hogy milyen ostobák... én így látom.
2011. szept. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
52%
A reptoidokat nem kellett kitalálni, ugyanis léteznek. Az pedig valóban szánalmas, hogy egyesek ostoba poénkodással hiteltelenítik a fenyegetés komolyságát. De már nem kell sokat várni és magad is meggyőződhetsz majd.
2011. szept. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!