Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kedves Reptoid-hívők! Mit...

Kedves Reptoid-hívők! Mit éreztek majd, mit tesztek, ha elmarad az általatok úgy emlegetett és beharangozott invázió, és marad minden a világban, úgy ahogy van?

Figyelt kérdés
:)
2011. szept. 20. 18:41
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

A grammar nazizást nem veszem magamra, csak az jön elő ezzel aki másba nem tud értelmesen belekötni.


"Kifejezett mániákhoz nem egy szkeptikus érdeklődése ösztönző tényező"


Szezon meg a fazon esete. Nem csak az idézett mondat, hanem a korábban lévők is. Vannak reptoidokkal foglalkozó oldalak ezt én is tudom. Emellett van még sok hasonlóan értelmes dologgal foglalkozó "rajongói oldal" is az interneten.

Azonban mi most a gyakorikerdesek.hu oldalon kommunikálunk. Az itt lévők pedig magasról sz*rnak a korábban említett weblapokra, trollkodás az egész, mint az ezotéria rovat jelentős része. Attól, hogy szkeptikusként teszel fel kérdést még ugyanúgy nekik segítesz hiszen +1 kérdés ahol mehet a flame. Ha megnézed minden napra jut 2-3 reptoidos kérdés, a legtöbbet maguk a trollok indítják, viszont sajnos mások is nyitnak így nem fogják megunni. Ha senki nem törődne az ilyen kérdésekkel végleg eltűnnének innen és nyugodtabb lenne a rovat.

2011. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

"ő találta ki ezeket a lényeket"

Angol hivatkozások is vannak ezekről a lényekről, és teljesen bizonyos vagyok afelől, hogy ő is csak "vette" valahonnan, tehát nem egyéni gondolat.

A GYK Reptoidokhoz kötődő kérdéseit és hozzászólásait én nem tanulmányoztam serényen, egyszóval lehet ő poénra veszi, ahogy mások is, ezt nem tudhatom.

2011. szept. 20. 20:35
 23/40 anonim ***** válasza:

@Szenthelyi Árpád

Az ilyen hozzászólásokon is csak röhögni tudok. Sajnálom és téged is sajnállak. Egyáltalán nem vagyok szkeptikus, nyitott elmével rendelkezem, sőt, a remény rabja is sokszor vagyok, de van annyi józan eszem, hogy meg tudjam különböztetni, le tudjam szűrni, hogy mi a brutálisan nagy ostobaság és mi az, ami tartalmaz némi igazat; igazságot.

2011. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
91%
A reptoidok nem kitaláltak, létező lények.
2011. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

"Ha senki nem törődne az ilyen kérdésekkel végleg eltűnnének innen és nyugodtabb lenne a rovat."


Oké, de látod, te is törődsz az ilyen kérdésekkel...

2011. szept. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

"sajnos mások is nyitnak így nem fogják megunni"

Ne sértődj meg, de azt nem értem, hogy téged, mint egyént miben károsít az, hogy bárki trollkodik, és azt terjeszti, hogy Reptoid támadás lesz a közeljövőben. Ha bosszant, kerüld el a témát, ha egyszerűen ostobának gondolod, aki elhiszi, akkor is normálisan le tudod írni a véleményed, például így:

"Valójában Reptoidok nincsenek, a rengeteg UFO történet egyik mellékága, amelyet nemrégiben töltöttek fel az internetre. Többségében ókori dokumentumokra, vagy egy bizonyos transzban lévő emberek beszámolójára támaszkodik az elmélet, de bizonyítást még nem nyert, így nincs miért aggódni, jelenlegi tudásunk szerint puszta kitaláció."

Az én kérdésemnél például egy kis beleélés is jól jött volna: "Bár nem hiszek ebben, de ismerve magam, ha valamit nagyon várok, és nem úgy jön össze, legszívesebben egyedül bebástyáznám magam a házba addig, amíg már nincs mit ennem, és azért ki kell mozdulnom."

Teljesen megértem, biztos bosszantó lehet, ha állandóan ilyet olvasol, de tapasztalatból mondom: ha valami idegesít, jobb nem ránézni. Az embereket sem kell kiokosítani, főleg hitkérdésben: aki azt hiszi, hogy szellemek tanyáznak a házában, megszállta a testvérét egy démon, esetleg természetfeletti képességei vannak, hiába írod le szépen, hogy "ilyen nincs" mivel a hite magja az, ami mondatja vele, nem fogja elfogadni amit írsz. Ha úgy gondolja, akkor nem kell belekötni, majd kiröhögik a környezetében lévők, és vagy moderálja magát, vagy úgy marad. Ez így működik. De jobb nem belebonyolódni a mi létezik, és mi nem témába, mert csak összecsapnak az egyes vélemények.


Apropó, ha azt kérdeztem volna meg, hogy az úgy jövendölt 2012 múlik el minden spirituális felemelkedés, Nibiru, és egyéb nélkül is zavaró lett volna a kérdésem? A másik sokat boncolt téma: és valóban kíváncsi vagyok, hogy aki teljes lelki készültségben várja, és érzi már most az előjeleket csalódna-e, ha ez történne.


Vallásos embertől, aki a Bibliára alapoz is kérdeztem már, hogy mi történne, ha teszem azt erre jönne egy hatalmas üstökös, pont ütköző pályán lenne a Földdel, és remény lenne rá, hogy bármi is megmenthetné a Földet és az embereket. Ő is biztosra állította, hogy nem lesz semmi ilyen, Isten nem pusztítja el a bolygót, és megmenti az arra érdemeseket. Tehát lesz Feltámadás, Új Világ, egy szebb és jobb élet, amit jelenlegi tudatunkkal elképzelni nem lehet.

2011. szept. 20. 20:56
 27/40 anonim ***** válasza:

A spiritualitást ne keverjük ide. Fantázialények és sci fi kitalációk áltudományos tényekkel alátámasztott mesék és a való igazság két teljesen külön téma.

De aki folyton csak számon kér annak hiába magyarázok, inkább megtartom magamnak az igazságot, annak nem lehet segíteni, aki a kezét a falnak nyújtja. Hitetlen hitetlen, nem lehet ellene mit tenni.

Hogy mi lesz 2012-ben az mindegy. Biztos, hogy lesz valami, mert aki picit is nyitott szemmel jár az érezheti belül, hogy valami nagy fog történni nemsokára, legyen az 2012 vagy 2013. De mindig azt kell látni, ami a szemünk előtt van, nem azt, hogy mi fog következni.

Aki a jelenben él az nem fog pácba kerülni, mert saját magunknak alakítjuk a sorsunkat.


Egy kis szösszenet, itt nem fogok több ezer karakteres regényeket írni, egy azért, mert nincs értelme. Kettő, mert az életet élni kell, nem pedig beszélni róla...


Végszóra mindenkinek saját magára kéne figyelnie nem pedig a ki*aszott ufókra. Agy mosás az egész, konzum téma... mindenki magára figyeljen!

2011. szept. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Azt akarják, hogy minél kevesebben készülhessetek fel a pillanatra amikor minden elkezdődik.
2011. szept. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Szenthelyi Árpád. :


Ha te komolyan veszed ezt a dolgot, talán ajánlhatok egy jó pszichológust.


Amennyiben csak egy troll vagy, üzenem, hogy már rohadtul unjuk a reptoidos/ ellenállásos történetedet.


Amennyiben viszont igazad van, a reptoid invázió napján ünnepélyesen megkereslek, és kapsz tőlem egy csokit.

2011. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Az invázió napján jobban teszed ha egy bunkerben tartózkodsz, ugyanis a felszínen életveszélyben leszel.
2011. szept. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!