Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem van a házban?

Szellem van a házban?

Figyelt kérdés

Pár hete furcsa dolgok történnek a házban. Egyik este majdnem elaludtam amikor furcsa hangokat hallottam, mintha valaki kábellel ütögetné a falat. Álmos voltam, nem foglalkoztam vele. Másnap viszont 3-4 órán keresztül valami folyamatosan kopogott a plafonon. Ha felkapcsoltam a lámpát abbahagyta. Ha odamentem a hang forrásához akkor hátrébb kopogott. Ez ment hajnali 3-ig. Próbáltam ráfogni hogy egér van a padláson, mert volt már de annak sajnos nem ilyen hangja volt. Ez olyan volt mintha én kopogtam volna a falon. Másnap a párom felrakott a padlásra egy kamerát, de nem vett fel semmit, akkor nem is volt kopogás. Azóta random van hogy kopog valami a bútorokon, de ez halkabb, vagy sokszor nyekken a forgószék mintha ülne benne valaki. Egyik éjszaka többször éreztem mintha valami meghúzta volna a takaróm és napközben is egyik pillanatról a másikra hirtelen hideget érzek magam körül. Volt hogy eltakartam az arcom ne jöjjön rá a hideg és akkor a kezemen érzem a hideget. Már sokszor bekapcsolom a légkondit hogy meleget fújjon rám de a hideg akkor is itt marad körülöttem. Aztán egyik pillanatról a másikra megszűnik. Ez 2-3 hete megy nálunk, már kezdek parázni.

Nyugodtan nevethettek de nem kamu. Szeretném elhinni hogy nem szellem. Próbáljatok meggyőzni hogy nem az. Ne gyere azzal hogy haluzok vagy megkattantam mert nem. Aznap este a hangos kopogást felvettem videóra és lejátszottam a páromnak (nem volt itthon). El sem tudja képzelni mi lehet, sajnos nagyon nem hasonlított állathangra. Nem értem miért van ez, előtte sosem történtek ilyenek nálunk.



ma 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Űzd el. (Lühüt hügy szüllüm vün ü hűzbün?)
ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ilyen poénos. Ezért nem is mondom senkinek el mert hülyének néznének. Szerencsétlen chat-gpt-et cseszegettem az előbb az ilyen kérdéseimmel, felsorolt minden eshetőséget de végül a kopogásra, a hirtelen hidegérzékelésre, a takaró húzására azt írta, hogy lehet paranormális jelenség és hogy az ilyenek dühöt, haragot hordoznak magukkal. Most ott tartok bár ne kérdeztem volna meg.
ma 17:42
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Panelben normális.
ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
45%
Hangos szomszéd, öreg és huzatos ház, kimerültség áll a háttérben.
ma 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Az a baj nem tudom meggyőzni magamat hogy nem szellem. Emlékszem a Hatodik érzékben, hogy a szellem jelenlétét azt mondták a hidegből lehet tudni, és tényleg amikor este kopogás van akkor érzem a hideget is sokszor, kivéve a plafonosnál. Hiszem hogy van lélek, hogy nem szűnünk meg a halál után hanem a lelkünk az megmarad, a szellemünk elmegy egy más világra. Mikor meghalt egy szerettem, aki nagyon közel volt hozzám akkor éreztem ugyanilyen hideget magam körül aznap este meg pár napig. De ilyen furcsa hangokat akkor sem. Na mindegy, remélem ahogy jött majd el is megy.
ma 18:22
 6/9 anonim válasza:
45%
Ez biztos szellem, nálunk is van szellem. Csak gondolj bele.. ez csak szellem lehet. El kell menni a templomban és megkérni a papot hogy áldja meg a házat. Mert attól elmennek a szellemek. Majd szentelt vizet fog szórni mindem szoba sarkaiba. Meg nem árt ha minden szobába tesztek legalább egy megáldott keresztet is hogy ne legyen később sem szellem a házban
ma 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam apám halála után volt ilyen. Feküdtem az ágyban, az akkori barátommal, aki utólag kiderült veszélyes ember volt, váratlan dühkitörések, agresszív, és hallottam hogy kopognak a bejárati ajtón. Odamentünk hamar mindketten, de senki nem volt ott! Se léptek, semmi hang, távolodó lépések ilyesmi.

Es hallottam a plafonon kopogást nappal és éjjel is.

Lehet figyelmeztetni akart!

ma 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tehát olyan kopogás volt a falon, mint amikor valaki az ujjával kopog! Pl egy ajtón. Sokáig, sorozatokban.
ma 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És ilyen kopogás volt éjjel 3-4 óra körül is.
ma 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!