Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit láttam a túrán?

Mit láttam a túrán?

Figyelt kérdés

Sikerült végre elemennem a családommal túrázni az erdőbe.Élveztük nagyon amíg ez meg nem történt.Mikor lesátoroztunk akkor egyszer csak valami fura hangot hallottunk én a feleségem és 3 gyermekem is.Mi még annyira nem de a gyerekek félni kezdtek ekkor megnyuktattuk őket és aztán mi is elaludtunk.Ami ezután történt azt még a legnagyobb ellenségemnek sem kívánom.Valami üvölteni kezdett (NEM ÁLLAT 100% MERT A HANGJÁBÓL LEHETETT HALLANI) és felriattunk és össze bújtunk.Mikor aztán egy 5 perc múlva abba maradt kimásztunk halkan a sátorból és minde cuccunkat kivéve a kocsikulcsot és a telefonokat hátra hagyva elszaladtunk a kocsihoz....

Ez a valami mikor hallotta hogy futunk utánunk üvöltött torkaszakadtából de nem láttuk mi az csak a 2 vékony lábát......Azóta nem járunk még az erdő közelében sem.És a gyerekek is pszichológus hoz járnak.

Szeretném megkérdezni hogy ha valaki szórakozott esetleg ahhoz hogyan tudnék bizonyítékot szerezni hogy feljelentsem.Ez nem állapot amin a gyerekek most átmennek.Ha pedig valami lény volt akkor bele sem merek gondolni hogy mi volt



aug. 19. 14:33
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
77%
Egy helyi földműves,mivel az ő telkén sátraztatok.
aug. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
De ez múlt vasárnap volt nem most azaz tegnap előtt.Mindenki csak filozófáv de nem segít
aug. 20. 08:10
 23/30 anonim ***** válasza:
66%

Múlt vasárnap volt... Aha. Tehát az elmúlt egy hétben semmi fejlemény nem történt, majd a hétfői (alapból munkaszüneti) napon közlik veled azokat a rendőrök, amiket utólag leírtál... Mesélj még. :D

Aztán légyszi magyarázd el, mit jelent az, hogy "filozófáv", mert nem ismerek ilyen szót.

aug. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
65%
23# 50 feletti intelligenciával ki lehet találni, melyik betüt írta el.
aug. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

az elmebetegnek az elmebeteg gyereket


azt akarta voln mondani "gyertek jaccatok velem" de mivel nem birta kimondani ezert orditozott duheben


aztan ha mar otthagytatok neki jaccot a satorral

aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
#24 Persze, csak éppen kettőt is elírt. Az L és a V ráadásul nincsenek is túl közel egymáshoz a billentyűzeten. Ehhez képest a "megnyuktattuk" szót valóban majdnem leírta helyesen. Az ilyen hibák viszont továbbra is azt a feltételezésemet erősítik, hogy a kérdező egy troll, aki vagy kb. 14 éves, vagy csak azon a szinten van, és nagyon kreatívnak gondolja magát egy ilyen kérdéssel.
aug. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
18%

26 elírást nem arra értem, hogy melléüt. Másképp is lehet. Amikor nagyon gyorsan írok, simán velem is elöfordul, hogy utólag olvasom, hogy ez hogy a fenében sikerült.

A nyuktattuk simán debilség, de ettöl érzed magad jobbnak, hogy le tudsz taposni egy olyat, aki szellemileg egyébként is nyilvánvalóan a padlón van?

aug. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
28%

Nem, de attól jobban érzem magam, hogy megírom egy trollnak, hogy átlátszóak a próbálkozásai. Az ilyen jellegű helyesírási hibák meg simán csak bántják a szememet.

Viszont nem én voltam az, aki egy szarkasztikus megjegyzésre kapásból "50 feletti intelligenciáról" kezdett írogatni, szóval szerintem inkább ne beszéljünk arról, hogy ki mitől érzi jobbnak magát. :)

aug. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
67%

Tehát miközben futottatok,utánatok üvöltött,és ti még hátra is néztetek menekülés közben,de hogyhogy nem, mindenki csak két vékony lábat látott...

100%,hogy nem ember volt,mert te a hangból felismered,hát akkor túl sok variáció nincs,aranysakál,róka,esetleg farkas...

A rendőrök komolyan vették az esetet,kimentek egy ilyen bejelentésre,végigpásztázták a terepet,de a faházba már nem mentek be,hogy végre tisztázódhasson a dolog...micsoda beszari alakok!

Zavaros a történet Papi,nem gondolod?

aug. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Minden ilyen jellegű történetnek ugyanaz az elkövetője szerintem.

Nem mondom, hogy szerzője, Facebook-alapú valószínűleg, a csodamesék című zárt csoportból.

aug. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!