Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit láttam a túrán?

Mit láttam a túrán?

Figyelt kérdés

Sikerült végre elemennem a családommal túrázni az erdőbe.Élveztük nagyon amíg ez meg nem történt.Mikor lesátoroztunk akkor egyszer csak valami fura hangot hallottunk én a feleségem és 3 gyermekem is.Mi még annyira nem de a gyerekek félni kezdtek ekkor megnyuktattuk őket és aztán mi is elaludtunk.Ami ezután történt azt még a legnagyobb ellenségemnek sem kívánom.Valami üvölteni kezdett (NEM ÁLLAT 100% MERT A HANGJÁBÓL LEHETETT HALLANI) és felriattunk és össze bújtunk.Mikor aztán egy 5 perc múlva abba maradt kimásztunk halkan a sátorból és minde cuccunkat kivéve a kocsikulcsot és a telefonokat hátra hagyva elszaladtunk a kocsihoz....

Ez a valami mikor hallotta hogy futunk utánunk üvöltött torkaszakadtából de nem láttuk mi az csak a 2 vékony lábát......Azóta nem járunk még az erdő közelében sem.És a gyerekek is pszichológus hoz járnak.

Szeretném megkérdezni hogy ha valaki szórakozott esetleg ahhoz hogyan tudnék bizonyítékot szerezni hogy feljelentsem.Ez nem állapot amin a gyerekek most átmennek.Ha pedig valami lény volt akkor bele sem merek gondolni hogy mi volt



aug. 19. 14:33
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
100%
Esetleg nem akartál napfénynél körbenézni a környéken, hogy hátha találsz nyomokat?
aug. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem igazán merek,mert félek nehogy rámtámadjon ez a valami vagy valaki...
aug. 19. 14:39
 3/30 anonim ***** válasza:
20%
A lírásod alapján semorgozita lehetett.
aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Rendőrök jelenlétében fogok csak oda menni,amire hamarosan sor is fog kerülni mert ki lettek hívva
aug. 19. 14:49
 5/30 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább egy ártatlan lőrende lehetett.
aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%
Én egy részeg hajléktalan idiótára tippelek 🤔🙁
aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Esetleg egy ragadozó állat. Sokszor olyan hangokat is ki tudnak adni mint a horror filmek szörny hang effectjei.
aug. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Sosem fog kiderülni, és azt sem tudom a rendőröktől mit vársz. 2 vékony láb alapján nem lehet beazonosítani semmit.
aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
79%
Rendőröktől nem sokat lehet várni.
aug. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Sziasztok újra! Van új hírem!

Voltak a rendőrök szétnézni a helyszínen és a sátrat már nem találták meg csak valamennyi holminkat amik ott maradtak.Ezeket mind szétszóródva.Kb 6-7 kilométerre a helyszíntől találtak egy kis összetákolt házat fából amiben egy nagyon minimális mozgás van(volt).

A rendőrök arra gondolnak hogy valami háborodva elmebeteg ember lehet aki azt sem tudja hogy hol van és hogy mit csinál.Azóta semmi hír nincs erről a "valamiről" ami akkor este ránk ijesztett.Az még mindig aggaszt hogy a gyermekeimnek ezt látni kellett és át kellett élnéi.Azt még mindig nem tudjuk hogy ez a "valami" hogyan került oda ahol van.......

aug. 19. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!