Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit láttam a túrán?

Mit láttam a túrán?

Figyelt kérdés

Sikerült végre elemennem a családommal túrázni az erdőbe.Élveztük nagyon amíg ez meg nem történt.Mikor lesátoroztunk akkor egyszer csak valami fura hangot hallottunk én a feleségem és 3 gyermekem is.Mi még annyira nem de a gyerekek félni kezdtek ekkor megnyuktattuk őket és aztán mi is elaludtunk.Ami ezután történt azt még a legnagyobb ellenségemnek sem kívánom.Valami üvölteni kezdett (NEM ÁLLAT 100% MERT A HANGJÁBÓL LEHETETT HALLANI) és felriattunk és össze bújtunk.Mikor aztán egy 5 perc múlva abba maradt kimásztunk halkan a sátorból és minde cuccunkat kivéve a kocsikulcsot és a telefonokat hátra hagyva elszaladtunk a kocsihoz....

Ez a valami mikor hallotta hogy futunk utánunk üvöltött torkaszakadtából de nem láttuk mi az csak a 2 vékony lábát......Azóta nem járunk még az erdő közelében sem.És a gyerekek is pszichológus hoz járnak.

Szeretném megkérdezni hogy ha valaki szórakozott esetleg ahhoz hogyan tudnék bizonyítékot szerezni hogy feljelentsem.Ez nem állapot amin a gyerekek most átmennek.Ha pedig valami lény volt akkor bele sem merek gondolni hogy mi volt



aug. 19. 14:33
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
Valami fejlemény?
aug. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Szia,igen ez amit 10# nek írtam
aug. 19. 18:47
 13/30 A kérdező kommentje:
Meg az,hogy az a fa ház látszik hogy nagyon össze van csak barkácsolva,hogy éppen csak menedéket adjon "valaminek" vagy "valakinek"....
aug. 19. 18:58
 14/30 anonim ***** válasza:
97%
Bocsi, de nem te vagy az, akinek legutóbb az ajtófélfát csapta szét valami éjszaka?🤣 A stílus nagyon hasonló.
aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
92%
Azért azt a kérdést feltettem magamnak, hogy ugyan mibe került volna neked leírni, hogy hol, milyen területen, hegységben, dombságban stb mentetek el az erdőbe."Én elmentem az erdőbe.." És? Hol, mikor? A rendőrök meg a legritkább esetben mennek ki az egy 'Hallottam furcsa hangokat a fák közül." típusú bejelentésekre.
aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Bánki erdőben,dombságon vasárnap egész napra
aug. 19. 22:01
 17/30 anonim ***** válasza:
82%
Ne hari de továbbra is kamu szaga van a történetednek. Azt írod, üvöltött egy hang és ti felriadtatok. Vagyis aludtatok, ami azt jelenti, sötét volt. De akkor hogyan láttátok a lény lábait? Eleve már megbocsáss, de fura ez hogy a lábait láttátok ennek az izének, a többi testrészét meg nem.Eleve este miért viszel három gyereket az erdő közepére mikor tudod, hogy az északi középhegységben bizony vannak medvék.
aug. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
87%
#17 Persze, egyértelműen kamu kérdés, ne etessétek a trollt. :D Vasárnap egész napra mentek az erdőbe, mindez este történt. A gyerekek azóta pszichológushoz járnak... :DD A rendőrök pedig 6-7 km-t mászkáltak egy ilyen semmitmondó bejelentés alapján az erdőben, találtak egy házat, de a benti mozgás ellenére nem kopogtak be, csak random olyanokat mondanak, hogy egy elmebeteg lakhat ott. :D Ennyire átlátszó kamu kérdések még a Családi kapcsolatok kategóriában sem szoktak lenni, pedig ott is elég "kreatív" néhány kérdező.
aug. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
73%
ez a mártanováki fanyűvő volt aki odvas fákat szokott nyűni a párzószervével!!! vigyázzatok vele!!! állítólag amelyik fát már jól megnyűtte annak odvából fehéres nedv csurog kifele
aug. 20. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
90%
Ha jól értem, akkor felnőtt férfiként besz*rtál egy vékonylábú üvöltő bármitől. :D
aug. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!