Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi értelme van a reinkarnáción...

Mi értelme van a reinkarnációnak, ha nem emlékszünk előző életünkre?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 15:52
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
88%
Szerintem mindenki okkal születik, mindenkinek van egy célja az életben, amit véghez kell vinni. Ha azt a bizonyos célt nem sikerül elérni, akkor születünk újjá (szerintem).
2013. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
én emléxem.
2013. júl. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Emlékszel, vagy bemeséled magadnak? Valószínűleg az utóbbi.
2013. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Én úgy tudom, hogy azért és addig születünk újjá ameddig el nem érjük a teljes lelki békét.
2013. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
És utána? Szivárvány és pónilovak mindenfelé?
2013. júl. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedre a válasz:Semmi. Így az előző életek tudása és tapasztalatai semmivé válnának, nem beszélve arról az állítólagos nevelő hatásról,hogy ha rosszat tettél akkor a következőben bűnhődsz érte:-) Kicsoda?!!! Nem is tudnád meg soha,hogy az előző éned mit is csinált rosszul:-)) Ez csak arra magyarázat,hogy a jelenlegi szerencsétlenségekért lehet okolni valami ismeretlen múltat.-)))) Így működik az emberi psziché.

Ez meg is zavarja néha egy picit a hívőket és keresnek mindenféle belemagyarázást....

2013. júl. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 kavinton12 ***** válasza:
Nem igaz igy hogy nem emlékszik.A szellem lehelyezi a tudathordozó eszközeit újra és újra az anyagba.Ezek a tudathordozó eszközök korábban nem léteztek,tehát az elöző reinkarnációs ciklusban, emlékek az elöző inkarnációrol nem lehetnek mivel nem is voltak még akkor.Azonban ami "kibomlik" ami belemerül az anyagba az volt korábban is.A legalsó tudathordozó eszköz a fizikai szint,a test(beleértve az agyat),oda is lehozhatóak bizonyos körülmények között az emlékek,de ezek a halálfolyamatkor ismét elpusztulnak igy csak ugy "magában" a következő személy megint nem fog emlékezni. semmire.
2013. júl. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
82%
Vannak erre kulonfele modszerek, hogy emlekezz. Amugy egynel joval tobb elete volt az embernek.
2013. júl. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Mondj már párat, én kipróbálnám.

Amúgy mi van ha az adott léleknek az az első fordulója, akkor neki nincs mire emlékeznie.

2013. júl. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2013. júl. 14. 21:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!