Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez lehetséges? Kérlek ne...

Ez lehetséges? Kérlek ne nézzetek hülyének, én ezt így gondolom.

Figyelt kérdés

Most lettem közép iskolás és van egy osztálytársam. Valamiért nagyon ismerős volt, de ő Miskolcról jött, tehát nem ismerhettem, mert még nem jártam ott. Nem nagyon beszélgettünk, de egyre jobban azt veszem észre a tetteiről, hogy ismerősek. Deja vu érzésem volt. Mintha láttam volna már ezeket megtörténni, amiket csinált.

Például ahogy feldobta a tollat és elkapta, ezt már láttam valahol, meg amilyen módszerrel bekötötte a cipőjét, de nem foglalkoztam vele. Ami viszont nagyon furcsa volt, az az, hogy véletlen neki mentem, bocsánatot kértem, erre ő megfodrult, mosolygott és ezt mondta, " Semmi gond, haver.".

Pedig nem is vagyunk haverok. De ez nagyon ismerős volt. -Mintha ezek már velem történtek volna meg. Ne nézzetek hülyének, de lehetséges, hogy ő az én előző életem?



2012. okt. 27. 20:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:

Van az az ősi mondás,hogy kétszer ugyanabba a folyóba nem lehet belelépni.Ez igaz,tehát valami más indokot kell keresned arra,miért emlékszel rá,mintha te ezt csináltad volna már.


Ezt úgy értem,hogy ha a világegyetem keletkezése és halála utáni világegyetemben ami majd megszületik,nagy rá az esély hogy lesz mégegy föld ahol hasonló lesz minden,de telejsen ugyanaz nem lehet,ez ugyanis ellentmondana a keletkezésének értelmének.Szóval ugyanabba a folyóba nem léphetsz ugyanis az elfolyt,már más.


Na most ezek után találjuk ki mi lehetett az oka hogy úgy emlékszel te csináltad már amit ő.


Nos minden valószinűség szerint amikor megtervezted az életed,két részben hoztad le a leked a földre,az egyik része pedig ő,emlékezni pedig azért emlékszel,mert az is te vagy és amikor megtervezted az életed,bizonyos lenyomati dolgok megmaradtak ebben a lélekrészedben,amit a tudatalattid így szivárogtat fel.


Ez egyátalán nem biztos de legalább megpróbáltam logikusan választ adni.Kérdezd meg a gyereket,hogy ő nem e talál téged ismerősnek.Ha nem akkor az csak azt jelenti,hogy a lélek nagyobbik része van nálad ésnála jobban lezár a tudatalatti,és nincs szivárgás.

2012. nov. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ismered ezt az embert már egy előző életedből azért ismerősek a mozdulatai részben!! mindenki akivel nem csak pillanatok erejéig találkozol azt ismerted már másik életedben. másik részről pedig nemcsak ezért ismerősek a mozdulatai,mert más életben ismerted, hanem mert ez a de ja vu érzés nekem kiskorom óta vannak ilyenek. ez pedig azért van mert valójában a múlt a jelen és a jövő együtt létezik.hihetetlen mi? minden fontos dolog ami a jövődben előre elrendelt az meg van írva az utolsó pontig. akasha kronika pont erre való, hogy ebben olvassunk. ami azt jelenti, hogy a jövőd eggyes pontjaiba bele tudsz nézni mivel a jövőd már ott van elrendelve. ilyenkor álomban van, hogy belelátunk a jövőbe sőt álmunkban meg is éljük annak néhány pillanatát.van, hogy teljesen lényegteleneket is.és ilyenkor amikor megtörténik a jelenben csak azt érzed, hogy én ezt már megtettem és látam valahol. persze álmodban beleláttál az akashaba!én már láttam több előző életemet is és , hogy őszinte legyek semmit nem változtak a mozdulataim,mert ezek ösztönből jönnek. De az ilyent felejtsed el, hogy ő volt a te előző életed. te te vagy és nem vándorolsz máshova mint a tehozzád rendelt testedbe.ő valószínűleg nagyon közel is állhatott hozzád valamikor. nem válik ketté a lelked azután, hogy a lelked másik felétől külön válsz. és az a teremtés pillanatában történt. ezt hívják úgy, hogy ikerláng.de te akkor is egy különálló lélek vagy és egy testben vagy egyidejűleg!!:):)
2012. nov. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim válasza:
Nincs olyan hogy előző élet, az embernek 1 élete van és 1 lelke... nincs "lélekvándorás" ide-oda...
2012. nov. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne? Te honnan tudod?
2012. nov. 1. 15:07
 55/62 anonim ***** válasza:
Nem kellett ő legyél. Talán csak megadatott, hogy olvasd az Akasha krónikák őrá eső részét. Ilyesmi ok nélkül nem történik. Valahogy ki kéne derítened, milyen küldetés lehet ez. Biztos ami biztos, jobb volna Istent kérned, hogy segítsen az útra, amit neked szán. Ne lepődj meg semmin, azon se, ha nyomtalanul elmúlik a dejavuféleség!
2012. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
Nincs senkinek előző élete. Egyszerű ez:-)) Mi a bajotok a valósággal?
2012. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 A kérdező kommentje:
És te ezt honnan tudod? Mert még nem tapasztaltál ilyet? Az előző élet is valóság.
2012. nov. 1. 21:40
 58/62 anonim ***** válasza:
Nagy butaságot írtál uccsó:-)) Nincs előző élet, ezt mindenki tudja, vannak viszont akik szeretnék elhinni,hogy van:-)) Az más terület, nem a valóság, hanem a hiedelmek és vágyak. Pszichológia. Sok embernek szüksége van valami misztikus, megfoghatatlan támaszra, persze ők is kételkednek, de azt el lehet fojtani ügyesen:-)) Ha hinni AKAR hinni is fog, akármit is tud a világról:-))
2012. nov. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
az utolsónak írom ara, hogy nincs reinkarnáció. hogy kb regresszió keretében 4-5 előző életemet láttam...és ezt meg is erősítette 2 másik mester is,létók, hogy ki voltam azokban az időkben és mindezt úgy, hogy egymástól függetlenül tették. ráadásba nem mondtam nekik semmit, hogy én tudom, hogy ki voltam. és simán megmondták, hogy k voltam és pontos volt mind2 látó válasza. na és ezt hogy magyarázod meg tudományosan légyszíves, akkor, hogy 3 ember egymástól függetlenül mit sem tudva az én előző életeimről ugyanazt látják? és az hogy az ilyen emberek csak hinni akarnak valamiben butaság...:D egyszerűen el kéne fogadni, hogy vannak emberek akik már fejlettebb szinten vannak, és mi adjuk át a tudást nektek akik még nem hisztek.legalább is megpróbáljuk felnyitni a szemeteket rá,de a végső tapasztalásodat személyesen ugyis az égiek fogják elintéznimajd ha eljön a te időd.és pont nem mi vagyunk a buták,hanem csak már annyival fejletebbek vagyunk szellemileg, hogy ti ezeket a dolgokat nem tudjátok megérteni. ami természetesen nem baj....majd eljön a ti időtök is,mert mindenkié el fog jönni. ha megnézed egyre többen hisznek és nem véletlen, nem divatból....inkább azon kéne elgondolkodni, hogy ne tiporj bele mások lelkébe azzal, hogy leszólod a hitét. mi sem megyünk oda és erőszakoljuk rá magunkat senkire hogy márpedig az nem úgy van....pláne nem pocskondiázva
2012. nov. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim válasza:

Nem olvastam végig az összes választ, szóval bocsi, ha ismétlek.

Én úgy tudom, a deja vu érzéseket az agy generálja. Mindenkivel megesik. Ha beleéled magad, több jelentőséget tulajdonítasz neki, akkor egyre gyakrabban előfordul. Mint sokszor az álmoknál. Nem előző élet, hanem inkább afféle "kóboráram" az agyban, ha szigorúan biológiai/kémiai szemszögből nézzük, de nekem személy szerint a freudi-tudatalatti magyarázat is hihető.

2012. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!