Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges ez? (lenn, kérlek...

Lehetséges ez? (lenn, kérlek nézzétek meg)

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok 2. os szakközepes . Nagyon nem érzem jol magam az iskolában volt már suli váltásom is de ez sem segített minden bizonnyal bennem van a hiba... vannak ott akikkel elbeszélgetek meg hasonlók de van amikor b*szogatnak és ez nagyon rosszul esik és van hogy sírok is néha itthon. pedig nem értem mert itthon nagyon sok barátom van ált. iskolába nagyon szerettem járni ott minden olyan jo volt bár tudom hogy ez már soha nem jön vissza. Nah tehát az megoldható lenne hogy magántanuló lehessek és apummal eljárjak dolgozni? Milyen papír kéne hozzá? Ugy szeretném ha igy magántanulóként megdőlnék akkor majd később estin meg csinálnám az érettségit. És kérem az olyanok ne írjanak hogy elbaszom az egész életem meg hogy próbáljak barátkozni stb... Én úgy érzem ha most apummal járhatnék dolgozni ott benn nagyon jo a légkör és ha már csóróként halok is meg már volt értelme élnem mert volt 1 jó általános iskolás évek meg ugye + az ovi :) és most ugye ezek,és nem azon fogok feszengeni a suliban hogy épp mikor kötnek belém vagy gúnyolnak ki. Felszabadult lehetnék délután hazajönnék a munkábol kimennék a barátaimmal stb....


bocs hogy ilyen hosszú és 1 kicsit össze vissza lett :)


2011. máj. 2. 21:22
 1/6 anonim válasza:
én a helyedben megpróbálnék ismét iskolát váltani, esetleg oda ahova régi társaid járnak. A munkában nem vagyok biztos, hogy hogyan oldható meg, de még inkább tanulj, hosszú még az élet :) fel a fejjel!
2011. máj. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy magántanuló lehess egy nyomós indok kell. Valami súlyos betegség pl. Hát a dolgozásról annyit hogy szerintem nem engednek dolgozni, báárr... attól függ hogy milyen munka:)
2011. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
röviden a véleményem, ez megfutamodás
2011. máj. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hpeti74 válasza:

Szerintem meg apuddal ne dolgozni menj, hanem sétáljon be veled a suliba, és basszon szét a tahó kemény gyerekek közt!

Ha nem akar következményt, el lehet csípni őket valahol tanuk nélkül is!

2011. máj. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, igazából ahogy Te érzed, engem is nagyon-nagyon sokat bántottak az iskolába, és igen, az a kis kifogható típus voltam.Szerintem csinálj azt, ami Neked jó, kérd meg Apukádat, hátha megengedi!Nekem is olyan volt, hogy nem szerettem abba a suliba járni és igen, nagyon rossz érzés volt, tudom, hogy milyen Neked.De ha Apukád megengedi akkor hajrá!Előre, de a tanulást akkor se felejtsd el!;)

Nagyon Sok Sikert Neked!:)

2011. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ne legyél magántanuló, egyrészt nagyon drága, másrészt nem szokod meg a közösséget.engem is mindig bántottak, de egypárszor odaszóltam nekik, és szia..Nem mindenki ilyen, de az olyan, aki nem védi meg magát , azt azért bántják, mert látják rajta,hogy szarul esik neki, és kiszemelik.Ez olyan, mint a címkézés..Ne figyelj oda, hanem csak hagyd hogy mondják, és mosolyogj, és merülj bele egy könyvbe, vagy valamibe, utána hidd el, látják majd, hogy le se szarod őket, és nem fognak szekálni tovább..Engem a suliba piszkált egy gyerek, és egy párszor megvertem, már bánom, de nem biztos, sőt tuti , hogy nem ezért, hanem egy kicsit jobban viszonyultam hozzá, jó haverok vagyunk..Nyiss a többiek felé, ne zárkózz be!
2011. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!