Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy 32 napos...

Lehetséges, hogy 32 napos ciklusnál a 9. napra húzta be a ciklus.hu a pé-t? Kérlek nézzétek meg a diagrammom.

Figyelt kérdés

[link]

Megnéznétek? Szerintetek jókor voltunk együtt? Minden együttlét estére esett. Nagyon izgulok. De akkor mért olyan hosszú a ciklus, ha már ilyen hamar pé-m van.


2011. jan. 11. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:

A ciklus.hu nem nézi a hődet, a ciklusaid hosszát átlagolja ki, levesz ebből 14 napot és behúz oda egy vonalat hőtől totál függetlenül. Ne foglalkozz a vonallal.

Apukát visznt én még nem hagynám békén esténként... ha 32 napos a ciklusod, elvileg később van peteérés. Próbáld ki az LH tesztet.

2011. jan. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha most a 9. naphoz hozzá is ad 14 napot akkor 23 naposra jön ki a ciklusom, az pedig totál nem jó, mert én beállítottam neki hogy 32 naposak szoktak lenni. LH tesztem van, csináltam is már 4-et, de eddig mind nega volt. Szóval nem értem én ezt a rendszert. De azért tovább akciózunk mert nem lehet tudni. Azért még ha van valakinek észrevétele léci írjon. Köszi.
2011. jan. 11. 09:06
 3/6 Macimanó82 ***** válasza:
szia:) mindig egy helyen méred a hődet?? az az száj végbél vagy hüvely? És nem mozogsz előtte? azért mert hol len hol fent van a hőd:) nézd az enyém ilyen és jó helyre rakta:) [link]
2011. jan. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Minden reggel az ágyból kikelés nélkül a hónaljban mérem, és mindíg a bal oldalt. Szóval biztos, hogy jó. Digitális a hőmérő, nem tudom az jó-e. A Tied nagyon szép. Drukkolok, hogy fent is maradjon. :)
2011. jan. 11. 11:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Na akkor meg is van a hiba. Se a hónalj se a digitális NEM alkalmas erre. Vegyél higanyost, és mérj hüvelyben.
2011. jan. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. jan. 11. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!