Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez lehetséges? Kérlek ne...

Ez lehetséges? Kérlek ne nézzetek hülyének, én ezt így gondolom.

Figyelt kérdés

Most lettem közép iskolás és van egy osztálytársam. Valamiért nagyon ismerős volt, de ő Miskolcról jött, tehát nem ismerhettem, mert még nem jártam ott. Nem nagyon beszélgettünk, de egyre jobban azt veszem észre a tetteiről, hogy ismerősek. Deja vu érzésem volt. Mintha láttam volna már ezeket megtörténni, amiket csinált.

Például ahogy feldobta a tollat és elkapta, ezt már láttam valahol, meg amilyen módszerrel bekötötte a cipőjét, de nem foglalkoztam vele. Ami viszont nagyon furcsa volt, az az, hogy véletlen neki mentem, bocsánatot kértem, erre ő megfodrult, mosolygott és ezt mondta, " Semmi gond, haver.".

Pedig nem is vagyunk haverok. De ez nagyon ismerős volt. -Mintha ezek már velem történtek volna meg. Ne nézzetek hülyének, de lehetséges, hogy ő az én előző életem?



2012. okt. 27. 20:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
10%

de sok agyatlan van itt

hát persze hogy lehet hogy egyek voltatok

sziámi ikrek nem léteznek? na dehogynem.

tök vili, egy testben voltatok, ezért érzed ezt

ja, az is lehet hogy az agyatoknál voltatok összenőve mert van olyan is. a kiscsajok egymás szemével látnak, vagyik hát az összenőtt agyuk 4 szemet vezérel, amit egyik gondol azt "veszi" a másik is...

de igen, persze, tuti hogy marhaság és elképzelhetetlen a sok zsizsikes szerencsétlennek hogy van ilyen :D

mert a tudományos tények nem elegek

ha van reinkarnáció, lazán lehetsz egy sziámi iker reinkarnációja, akinek a másik tagja ez a gyerek :D

2012. okt. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:

[link]

itt vannak

2012. okt. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
10%

Lehet hogy ő a párod volt x élettel ezelőtt és most ilyen formában találkoztok.


De amúgy nem kell felfújni hogy semmi gond haver ,szerintem többet látsz bele a dologba mint amennyi ,vagy szerelmes vagy belé vagy látens bui vagy

2012. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 A kérdező kommentje:
Nem vagyok buzy...
2012. okt. 28. 14:41
 45/62 anonim ***** válasza:
A deja vu valódi magyarázata ott van a második válaszban. Egyébként pedig nincs előző élet, de erről mindenki tud. Amúgy sem lenne értelme, hiszen nem emlékezhetne rá senki, tehát nem is tud tanulni belőle és arra sem készülhet fel,hogy ki lenne a jövőben:-))) Ez egy nagy izgalmas és titokzatos hiedelem amit az erre fogékonyak számára kreáltak:-))) Kamu.
2012. okt. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 A kérdező kommentje:
Van előző élet, már többen is bizonyították és egyesek emlékeznek is rá.
2012. okt. 29. 10:27
 47/62 anonim ***** válasza:

"Amúgy sem lenne értelme, hiszen nem emlékezhetne rá senki"


mármint az előző életre.


Mindenre emlékszünk te buta toni csak nem béta állapotban.


Ha elmennél egy reinkarnációs hipnótizőrhöz akkor te is beszámolhatnál nekünk hogy mi voltál előző és azelőtt és azeltőtt stb életedben ill megtudnád hogy ez hanyadik ,lehet hgy neked ez az első ilyen is van ,de emellett emlékezel a mostani életedre is 1 évvel a születésed előttől mivel már akkor tudod ki az anyukád aki majd meg fog szülni úgy hogy még meg sem izélte az apukád,ez mondjuk durván bonyolult és nem szkeptikusoknak való információ,ezt csak akkor hiszed el ha megtapasztalod egy utazás során és valóban látod hogy az aki megszül az a te anyád még ha ismeretlen a korház ,de később a házra már ismerten fogsz nézni ahova kerülsz mert még éber állapotodban is vannak halvány emlékeid a szobákról.

Ez a kérdés nem bonyolultabb ennél csak nem sokan tapasztalják meg ezt. Az egészséges ember magától nem akarja hogy holmi hipnózisban részesítsék nem kevés ezer ft ért.:)

2012. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 A kérdező kommentje:
Nekem nem kellett hozzá hipnózis.
2012. okt. 29. 20:35
 49/62 anonim ***** válasza:
Minek teszed fel a kérdést ha utána azt mondod, hogy te ezt így gondolod? Trolkodj máshol. Ha tudod a választ akkor ne tedm fel. Ha megerősítést kérsz a feltevésedre akkor rossz helyen jársz.
2012. okt. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 A kérdező kommentje:
Te csak ne szóljál. Én csak az előző életre mondtam hogy biztos van.
2012. okt. 31. 22:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!