Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez lehetséges? Kérlek ne...

Ez lehetséges? Kérlek ne nézzetek hülyének, én ezt így gondolom.

Figyelt kérdés

Most lettem közép iskolás és van egy osztálytársam. Valamiért nagyon ismerős volt, de ő Miskolcról jött, tehát nem ismerhettem, mert még nem jártam ott. Nem nagyon beszélgettünk, de egyre jobban azt veszem észre a tetteiről, hogy ismerősek. Deja vu érzésem volt. Mintha láttam volna már ezeket megtörténni, amiket csinált.

Például ahogy feldobta a tollat és elkapta, ezt már láttam valahol, meg amilyen módszerrel bekötötte a cipőjét, de nem foglalkoztam vele. Ami viszont nagyon furcsa volt, az az, hogy véletlen neki mentem, bocsánatot kértem, erre ő megfodrult, mosolygott és ezt mondta, " Semmi gond, haver.".

Pedig nem is vagyunk haverok. De ez nagyon ismerős volt. -Mintha ezek már velem történtek volna meg. Ne nézzetek hülyének, de lehetséges, hogy ő az én előző életem?



2012. okt. 27. 20:45
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 Zsizsik666 ***** válasza:

Nem hülyéskedek, mondom, hogy tudom, hogy te voltál az osztálytársad az előző életedben. Én amúlt életemben voltam ti, és igen ilyen előfordulhat.

" Semmi gond, haver.". Én hiszek nektek, mert akkor magamnak hiszek.

2012. okt. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
49%
Feltenni lehet egy kérdést ,de nem 0 iq agyal. Figyu,ma már itt a reinkarnácioban kiirt egy kérdést egy 11 éves gyerek. Akkora értelme van neki is mint egy dinnyének.
2012. okt. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:
Nem neked írtam, te tudom hogy komolyan gondolod. Én az 57-nek írtam.
2012. okt. 27. 22:53
 34/62 A kérdező kommentje:

Miért? Nem lehet, hogy veled van a baj ha semmi nem tetszik?

Zsizsk legalább érti mit kérdezek, de te azt sem.

2012. okt. 27. 22:54
 35/62 anonim ***** válasza:
33%

"Pedig nem is vagyunk haverok"

Nekem a haverjaim meg azt mondják hogy tesó, pedig nem is vagyok a tesójuk....... Amúgy valószínűleg ő az előző életed, ez az egyetlen logikus magyarázat arra hogy nem csak te kötsz cipőt.

2012. okt. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, csak ő nem érti meg egyedül.
2012. okt. 27. 22:56
 37/62 anonim ***** válasza:

Hát ha te is így gondolod, akkor valami nagyon nagy baj van. Az a vicc hogy észre se veszed hogy senki nem ad értelmes választ, mert az ez lenne: nem

Hány éves vagy? Középiskolába nem 14-15 évesen mennek? Mert az írásod és az értelmezésed alapján úgy 10-nek néznélek....

2012. okt. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 A kérdező kommentje:

Hogy ne adna, olvasd el mégegyszer.

15 vagyok és? Nem én tehetek róla...

2012. okt. 27. 23:30
 39/62 anonim ***** válasza:

Várjál váljál. Ha ő a te előző életed. Akkor ő te vagy. De akkor te ki vagy? Érted, mert akkor te nem lehetsz te, hiszen te ő vagy.

Na, de most komolyan. Velem is történtek hasonló dolgok, de ennyire azért nem kell agyalni rajta.

2012. okt. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ő, hanem ő voltam, amikor a múltban történt meg mindez.
2012. okt. 28. 08:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!