Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A koraszülöttség illetve...

A koraszülöttség illetve szívbetegség milyen előző életben elkövetett tett visszahatása lehet?

Figyelt kérdés

Azok, akik hisznek a karma törvényében és a reinkarnációban, azt mondják, hogy az, ha valaki betegen születik, az az előző életeikben elkövetett tettük miatt történik.


Ezek alapján hogyan tudhatjuk meg hogy a koraszülöttség és a szívbetegség milyen korábbi tettnek a visszahatása?


Csak azok válasza érdekel, akik hisznek a karmában, reinkarnációban.


2011. máj. 9. 17:47
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat is.


Én a reinkarnációban és az ok-okozat törvényében hiszek. Tiszteletben tartom mások nézeteit, de azonosulni nem kötelező. :)


Mivel hiszek a reinkarnációban és az ok-okozat törvényében, ezért számomra és más hasonló nézetűek számára logikus az, hogy bizonyos betegségeknek korábbi (akár több életen át )átívelő okai vannak.


Én nem nézem le a betegeket, hanem valójában nekem magamnak van az említett betegség. Éppen ezért érdekel a kérdés. És a betegséget én soha nem tudom úgy felfogni mint büntetést. Nincs se büntetés, se jutalmazás. Csak ok-okozat van. :)

2011. jún. 3. 19:07
 22/25 anonim ***** válasza:
Én sem értem,miért választottam súlyos problémákat magamnak,vagy hogy Édesapám hiányát(aki nem érezte,hogy a gyerekei lennénk)miért kell egész életemben minden területen éreznem:de TUDOM,hogy mindezzel fejlődöm.Illetve a betegségek sokszor helytelen gondolkodásból is indulhatnak.Én például egészen konkrétan tudom,hogy a dolog,ami most megkeseríti az életemet önbizalomhiányból fakad.
2011. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek csak annyi hogyy elég bonyolult vagy, de ha nem úgy értetted a kérdést akkor bocsi:)

Az utolsónak pedig, én hiszek ebben az ún. agykontrollban, mert én azóta nem vagyok szemüveges, mióta elmentem, és ez tényleg igaz. Egyébként, hát igen az élet igazságtalan sokmindenkivel... Nekem lehet hogy nem ide tartozik, de most szeptemberben lesz a szívműtétem úgyhogy igen, ez tényleg elég rossz, na mindegy :)

2011. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

ma 21:22-kor írónak!


Remélem, minden a legnagyobb rendben lesz!!!

2011. jún. 6. 22:20
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem felétlenül az ő "büntetése", hanem esetleg tisztán csak a szüleié. Az sem büntetés, inkább úgy írom, hogy a feladata, mert ez a jó kifejezés erre.


Pl. a nagyon nagyfokú - másokkal való - törődés megélése, szeretet-problémák, kötődés stb.

2011. jún. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!