Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A koraszülöttség illetve...

A koraszülöttség illetve szívbetegség milyen előző életben elkövetett tett visszahatása lehet?

Figyelt kérdés

Azok, akik hisznek a karma törvényében és a reinkarnációban, azt mondják, hogy az, ha valaki betegen születik, az az előző életeikben elkövetett tettük miatt történik.


Ezek alapján hogyan tudhatjuk meg hogy a koraszülöttség és a szívbetegség milyen korábbi tettnek a visszahatása?


Csak azok válasza érdekel, akik hisznek a karmában, reinkarnációban.


2011. máj. 9. 17:47
1 2 3
 11/25 maitra79 válasza:
Létezik rá technika, amellyel ha már elég idős az illető (18 év), vissza tud utazni előző életekbe (nem hipnózis), azáltal rájöhet arra, milyen tett, esemény okozta abban az adott életben, amelyikben utazik, a jelen életben felmerülő betegséget, problémát. Ezzel a technikával meg is gyógyulhat.
2011. máj. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy visszahatás lenne, a lélek folyton tanul, mindent meg akar tapasztalni. Így valószínű, ha valaki koraszülött vagy szívbeteg, akkor azt ő maga akarta így, hogy ezáltal ebben az életében megtanulhasson valami fontos leckét. Semmit sem szabad tragédiának, vagy balszerencsének felfogni az életben, mindennek üzenete van, nekünk pedig az a dolgunk, hogy rájöjjünk, megértsük, hogy mit jelentenek ezek a dolgok (esetleg mit tanulhatunk belőlük).
2011. máj. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

maitra79!


Megosztanád, hogy milyen is ez a technika pontosan? Már felnőtt vagyok 30-hoz közel, tehát minden mehet a saját személyes felelőségemre. :)

2011. máj. 10. 09:23
 14/25 PIVS LXXVII ***** válasza:
0%
Nem ! Kedves felebarátom, gyermekem ! Semmilyen bajt és gondot nem okoz Isten neked. Csak egy életed van és az értékes, ezért vigyázz magadra és ne aggódj olyan dolgokaon amik hiábavalóak !
2011. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 kris' ***** válasza:
100%

Én hiszek a reinkarnációban, pontosabban az életem részévé vált ez a fajta gondolkozás már sok sok éve. Az én véleményem az, hogy nem szabad úgy gondolkozni a reinkarnációról, hogy büntetés. A reinkarnáció ok és okozat. Én hiszem azt, h az ember maga választja a szüleit, pontosabban a helyzetet, amibe le akar születni, h azzal fejlessze magát a tökéletességhez és egyesüljön az univerzummal. Hogy egyesek miért választanak nehéz körülményt, alkoholista apát, prostituált anyát... Mert az az élethelyzet segíti a fejlődésében. Nagyobbat léphet előre egy esetlegesen nehezebb helyzetben, hogy EMBER tud maradni. Ezért nincs konkrét jövő, mert tőlünk függ, h mit választunk. Alkoholista prosti lesz belőlem, vagy munka mellett esti egyetemet végzek és apámat kigyógyítom az alkoholizmusból és anyámnak megbocsájtok, mert rossz utat választott .

Lehet ez is egy életfeladat megoldása.

Azt gondolom, hogy ha valaki koraszülött, akkor ő a szüleit tanította az aggodalomra az odafigyelésre. Fizikai szinten az egyik előttem szólóval egyetértek a "stresszes anyáról".

Például egy szívprobléma oka lehet az is , hogy megtanulja az illető tisztelni az életet, az egészséget, kicsit önmegtartózkodóbban kell élnie, mint másnak. Lehet az életfeladata megtanulni nem kicsapongani.

Amiben viszont nagyon hiszek: Mindenki különböző ember, különböző gondolkozással, más és más élettapasztalással,háttérrel. Pont ezért, csak saját magunk jöhetünk rá, hogy mi az oka annak, hogy pont abba a szituációba születtünk bele. Annak kell rájönnie, aki azt az életet éli.

Amit már leírtam... Nem biztos, h a szívbetegség v a koraszülöttség egy visszahatás. AZ EGY ÉLETFELADAT, ami megoldásra vár, nem pedig egy büntetés. Nem az a lényeg, hogy milyen fajta a betegség, hanem az, hogy miben korlátozza az illetőt. Az pedig személyes dolog. Függ az érdeklődési körtől, baráti társaságtól, szociális hovatartozástól.

Én 20 éve foglalkozom ezoterikával, spiritualitással és ahogy idősödök lassan lassan jövök rá, h mi volt és mi az életfeladatom. Mik miért történtek velem. Már látom, h mi az amit letudtam és mi vár még megoldásra. Idő és élettapasztalat kell ahhoz, h megfejtsük a saját reinkarnációnk titkát.

2011. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Kris' !


Köszi szépen a részleted válaszodat! A nézeteidet én is osztom! :)

2011. máj. 13. 19:10
 17/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a korai születés lehet azért, mert valaki előző életében védteleneket bántott, és így lett megbűntetve, hogy átérezze, hogy milyen tehetetlennek lenni. A szívbetegségre nekem sincs ötletem.
2011. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Te csak egy naiv álmodozó vagy...

Én is szívbeteg vagyok 13 éves, de nem tettem semmi rosszat vagy hülyeséget az előző életemben, mert ilyen nem volt szerintem. Az emberek tizedének van valami szívbetegsége úgyhogy nem hiszem hogy ez azért lenne, mert rosszak voltunk:( És egyébként ez a szüleinket mi választjuk meg dolog úgy van hogy: mindent megválaszthatunk, csak a családot nem:) és a férjet stb. megválaszthatjuk, de a szülőket nem!!!! Te nagyon furcsa vagy már bocsi:DD De ilyen karma nincs.Vallásos vagy???

2011. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

@PIVS LXXVII


Lehet, hogy te másban hiszel, mint a kérdező, de ettől függetlenül ne erőltesd rá a magad hitét. Ő máshogy látja, mint te, ez nem baj. Ő a több életben hisz, te a feltámadásban.

2011. jún. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok, és üzenem az utolsónak: nem hiszek a feltámadásban, hanem abban hogy az emberhalála után /ha jó volt persze:D/ akkor a Menyországba kerül. Egyébként meg nem akarok senkire ráerőltetni semmit! De azt igenis mindig meg fogom mondani ha a beteg, vak, süket vagy akármilyen betegségben szenvedő /itt a szívbetegség/ emberek ezért nézik le, vagy rosszat feltételeznek róla. És most nem magamat sajnáltatom, de mondjuk egy vakot inkább sajnálni kéne és segíteni, nem lenézni. MÉGEGYSZER UTÓLJÁRA ELMONDOM EZ EGY HÜLYESÉG ÉS KÉSZ!!!!!!
2011. jún. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!