Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Volt már halálközeli élményete...

Volt már halálközeli élményetek? Ha igen milyen volt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 21:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

volt. nem volt kellemes először pánikoltam, utána sírtam, utána belenyugodtam, utána rájöttem hogy ha összeszedem az erőmet megmenekülhetek, sikerült.


Télen merevre fagytam seggrészegen amikor eltévedtem este egy pusztába.

2011. máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer majdnem belefulladtam a balatonba. Nem féltem, vagy ilyesmi, csak néztem ki a fejemből, mert nem fogtam fel mi történik velem...
2011. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt, de az anyukámnak igen. Kórházban dolgozik, és épp jött kifelé az épületből és tolta a biciklit maga mellett. Elment egy hatalmas kamion mögött, ami éppen egy nagy tartályt emelt fel, valami vegyszer volt benne. Hozzá volt erősítve a kamionhoz. Mikor anyu elment a kamion mögött, a tartály hirtelen elkezdett visszafelé dőlni, pont anyu felé. A tartály körülbelül 3x nagyobb és szélesebb volt, mint anyu, és ki tudja milyen nehéz... Néhány kötél, ami tartotta a tartályt hirtelen elszakadt, és a tartály elkezdett borulni. Volt még egy kötél, ami még tartotta, így a tartály még bírta, de anyu annyira leblokkolt, hogy meg sem bírt moccanni, gondolom sokkot kapott... Egy ottani munkás szaladt oda és kivitte a kamion mögül. Nem sokkal ezután a tartály leszakadt, de a benne lévő dolog nem ömlött ki. Az úr szerint, aki anyut kihozta, több száz kilogramm egy olyan tartály, és nem volt megfelelően rögzítve a kamionhoz. Pár másodpercen múlt az egész...
2011. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Több is.

Az első, amikor anyukám nekem esett részegen a konyhakéssel. Iszonyatos volt. Annyira mély nyomot hagyott bennem, hogy szinte azonnal elköltöztem otthonról, pedig még csak 14 voltam.


A legutóbbi egy hete, amikor festettünk és én szedtem szét a konnektorokat. Pont előtte néztem, hogy kicsit veszélyes, mert ebben 220 van (vagy 230?).

Amikor raktam össze, nem figyeltem és belenyúltam, és megrázott. Amikor megéreztem, hogy ráz, az volt az első gondolatom, hogy "most fogok meghalni". De túléltem :)

2011. máj. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Autobaleset....16 évesen,bumm-bumm-bumm-bumm,a kocsiment lefelé a lejtön,ugy nézett ki sosem áll meg,és akkor forgott le elöttem az a bizonyos film az addigi életemröl.Eltört a bordám,majdnem megfulladtam,alig kaptam levegöt.De tuléltük,mindnyájan,az volt az egészben a legborzasztóbb hogy azok akikkel voltam,aznap éjszaka ismét balesetet szenvedtek ugyanazzal az autóval,és mindnyájan meghaltak!:-((((
2011. máj. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Autóbaleset nekem is volt, sokáig buszra sem mertem ülni. Nemrég pedig egy hatalmas ablaktábla zuhant ki egy teraszról. Ha egy lépéssel hátrébb vagyok, össze-vissza vág...
2011. máj. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%

Igen, leírhatatlan, csodálatos. 1 perc 46 mp a kórházi zárójelentés szerint. Nekem egy csodálatos örökkévalóságnak tűnt, és amikor ráeszméltem, hogy vissza KELL jönnöm, csak zokogtam.(akkor 32/F)

Azóta az egész életem más lett, és nincs halálfélelmem.

Szabad vagyok, és tudom, hogy minden a legnagyobb rendben van, és azt is tudom, hogy a Teremtő minden helyzetben velem van.

2011. máj. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon közeli még nem volt, csak "majdnem"-ek.
2011. máj. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Én többször autóbeleseteztem már, szakadékba zuhantunk kocsival, de még élek. Kiskoromban pedig megfulladtam, és úgy hoztak vissza a halálból! Csatlakozom az egyik előttem szólóhoz, tényleg csodálatos élmény!
2011. máj. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Volt egyszer kisebb koromban: Amikor megálltam a biciklivel előttem szaladt el kettő ló+lovaskocsi és nekiszaladt a kerítésnek ami ki is tört. Nem is láttam nem azért álltam meg és méghozzá a haverom is ott volt ő is majdnem meghalt vagy súlyosan megsérülhetett volna.
2011. máj. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!