Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez az érzés...

Mi lehetett ez az érzés (halálközeli)? Ma hajnalban arra ébredtem, hogy remeg az egész testem és mintha az életerőmet (lelkemet? ) szívná el valami.

Figyelt kérdés
Túl vagyok már a 30-on ezért nem néztem horror fimet és a mentális státuszom is teljesen rendben van.Kérnék minden gúnyolódó és értelmetlen válasz mellőzését!Nincs kedvem még újabb negatív érzéseket "kapni".Borzasztó volt megélni ezt 2gyermekes szülőként:(
2011. aug. 15. 09:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szoktam igy ébredni én is,mikor valami külső apró zajra felriadok,fekszem,és érzem h belül remegek,ez sztem normális.
2011. aug. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Igen tudom Te mire gondolsz!Sajnos nekem ma nem is a remegésen volt a hangsúly hanem azon,hogy tényleg mintha szívtak volna ki belőlem erőt!De logikus magyarázatom nincs rá,hogy mi lehetett ez az érzés.
2011. aug. 15. 10:04
 3/15 anonim ***** válasza:
igen,ilyenkor baromi gyengének érzem magam.
2011. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És ennek valami ésszerű magyarázata van?Nagyon hülye példa,de mint a harry potterbe a dementor támadás:)Persze "szellem"nélkül!
2011. aug. 15. 10:12
 5/15 anonim ***** válasza:

nem tudom,de nálam csak délutáni alváskor van,mikor "félfüllel" hallok vmi apró zajt és megébredek,de szinte csak félálomban vagyok.

gondolom nem mindegy megyik alvásszakaszban jön az ébresztő zaj.

2011. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Itt két eset lehetséges az egyiket a stresszes életvitel okozhatja ez az alvásparalízis, a másik az, hogy egy szellem tényleg leszívta az energiádat miközben aludtál mivel ők az élőktől veszik az energiát.
2011. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Neked is köszönöm a válaszod!A két dolognak mi az oka és a következménye?Sokat segítene ha leírnád!Köszönöm!
2011. aug. 15. 10:59
 8/15 anonim ***** válasza:

Halálközeli élménynek ez nem nevezhető. Alvási rendellenességek igen gyakoriak, a népesség jelentős százaléka szenved tőle, természetesen eltérő mértékben. Oka lehet rengeteg minden például: nem megfelelő étkezés, stressz, mozgásszegény életmód, környezeti hatások, mentális problémák stb.

Nem kell többet beleképzelni mint ami valójában.

2011. aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég ködösen írtad körül az eseményt, de ahogy elnézem, szerintem alvási paralízissel állsz szemben. Szinte minden emberrel megtörténik élete során akár többször is, nézz utána, mit jelent.
2011. aug. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek is!Sajnos kevésbé ködösen nem tudok fogalmazni.Máskor is volt már olyan amit előtettek leírtak,hogy hirtelen felébredtem és remegtem.Ez annyival volt más,hogy itt a fő tünet nem a hirtelen ébredés és remegés volt.Ma reggel a mellkas magasságából kiinduló szívó érzés volt,ezt másképp nem tudom leírni.Olyan volt mintha (ahogy már írtam)kiszívják az ember energiáját.Na erre a "szívó" remegő érzésre ébredtem.A mellkasom egész de.fájt és gyenge voltam.
2011. aug. 15. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!