Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Azért vagyok ennyire tiszta...

Azért vagyok ennyire tiszta lélek, mert ez az első leszületésem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 11:55
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiszem ,hogy most születtél le először a földre . A lélek minden leszületésnél más csak egy tulajdonságát hordozz magával mindelyik életében . PL.: az én lelkem néha beképzelt és ez miatt egyszer már kaptam is figyelmeztetést az angyaloktól egy baleset képében .
2011. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
És ez pontosan miben merül ki, hogy annyira tiszta lélek vagy? Jó cselekedetek, szép gondolatok?
2011. márc. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%

"A szerénységben nem lehet kijelenteni, hogy a többi emberhez képest sokkal tisztább és fejlettebb vagyok?"

Nem, nem lehet. A Dalai Lámától vagy Teréz anyától hányszor hallottunk ilyet.

Mit tettél le az asztalra, amitől te tisztalelkűnek gondolod magad? Azon kívül, hogy elítéled az erőszakot például, vagy miben nyilvánul meg?

2011. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim válasza:
69%
És mi a helyzet az eredendő bűnnel?:D
2011. márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
17%
Bocs de minden ki bűnös, még a kisbabák amikor megszületnek akkor bűnösek.. Hiszen ezért van Isten hogy elmossa a bűnünket!
2011. márc. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
Eredendő bűn és a reinkarnáció az most hogy?
2011. márc. 28. 15:53
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
Már többen is kértél, légyszi írd már le, miből gondolod, hogy tisztalelkű vagy.
2011. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
Ez úgy érzem a kérdés szempontjából tökéletesen irreleváns! :-)
2011. márc. 29. 22:15
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss, de ha nem írod le, nem pontosítod, hogy mit is értesz "tiszta lélek" alatt, az egész topik válik "irreveláns"-sá (van rá jó magyar szavunk is: érdektelen)ez ugyanis nekem egyre inkább amolyan gumicsontnak tűnik, vagyis hogy magyarul fogalmazzak, egész egyszerűen vagy tömény ostobaság és önteltség, vagy keményen primitív gondolati tisztázatlanság, benne van még a képben hogy esetleg provokálni akarsz egy kis szellemi tornát, ami talán még egérút ebből a helyzetből, különben a fenntebb olvasható némely lesújtó véleményekkel kell egyetértsek...
2011. márc. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
43%

Mindenképp el kellene menned aurafotózásra, majd auralátóhoz és kristályszakértőhöz. Lehet, hogy kristálygyermekként születtél ide a szíriuszról, ezesetben sok médium ki tudja belőled hozni a valódi énedet. Így mindössze 200.000 forint elköltése után már nem csak tiszta lélek, hanem balek is lehetsz.


Csak nézz körbe és látni fogod, hogy az ezotériával foglalkozók száma fordított arányban van a gyakorlati tudással, végzettséggel és az életben elért eredményekkel rendelkező emberekkel.

2011. márc. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!