Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » El lehetne érni, hogy ha nem...

El lehetne érni, hogy ha nem akarok akkor nem születek újjá?

Figyelt kérdés

Fáradtnak érzem magam, legyek akármilyen kipihent. Gyönyörű helyekre volt alkalmam elutazni, szinte mindent megkapok, amit kérek, mégsem vagyok boldog. Nem tudok már szinte semminek szívből örülni és ez kiskorom óta így van. Nyugalomra vágyok, egy olyan helyre ahol csak lebegek, nem kell mozogni, se gondolkodni, nem gyűlölök és nem szeretek.

Nem vagyok depressziós, van egy szerető családom és barátaim, és még céljaim is vannak, mégis várom a halált, nem félek tőle ez már sok helyzetben be is bizonyosodott hogy nincs már bennem halálfélelem. Egy dolog van ami megrémiszt, hogy a halál után Menny/Pokolba kerülök vagy újjászületek. Én hiszek abban hogy a lelkünkkel történik valami a fizikai test halála után, viszont én már nem szeretnék utána semmit.


2011. jan. 18. 22:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nem az a megoldás a problémádra, hogy ilyesmivel foglalkozol. Nem furcsa, hogy mindannyian hordozunk a lelkünkben egyfajta ürességet, függetlenül az anyagi világban elfoglalt helyzetünktől? Gondolkodtál már azon, hogy bár jóval többet kaptál az életben mint amiről mások valaha is álmodhattak volna ,te mégis így érzel,és teljes megsemmisülésre vágysz? Miért?

Én azt gondolom, hogy azért mert hiányzik az életedből Ő. Aki téged, engem, mindannyiunkat ilyenné teremtett.

Találd meg Őt és máris helyükre kerülnek a dolgok, betömődik az a nagy lyuk a lelkedben, eltűnik a hiányérzet és a mostani érzéseid mintha soha nem lettek volna.

Bízz benne, Ő szeret téged és segíteni akar, csak kérd rá.

2011. febr. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Segíts más embereken, az boldoggá tesz!
2011. febr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!