Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » El lehetne érni, hogy ha nem...

El lehetne érni, hogy ha nem akarok akkor nem születek újjá?

Figyelt kérdés

Fáradtnak érzem magam, legyek akármilyen kipihent. Gyönyörű helyekre volt alkalmam elutazni, szinte mindent megkapok, amit kérek, mégsem vagyok boldog. Nem tudok már szinte semminek szívből örülni és ez kiskorom óta így van. Nyugalomra vágyok, egy olyan helyre ahol csak lebegek, nem kell mozogni, se gondolkodni, nem gyűlölök és nem szeretek.

Nem vagyok depressziós, van egy szerető családom és barátaim, és még céljaim is vannak, mégis várom a halált, nem félek tőle ez már sok helyzetben be is bizonyosodott hogy nincs már bennem halálfélelem. Egy dolog van ami megrémiszt, hogy a halál után Menny/Pokolba kerülök vagy újjászületek. Én hiszek abban hogy a lelkünkkel történik valami a fizikai test halála után, viszont én már nem szeretnék utána semmit.


2011. jan. 18. 22:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Azt elérni, hogy ne legyen semmilyen tudatod szerintem nem lehet! Amúgy mikor átkerülsz másként fogod gondolni az egészet!
2011. jan. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
magyarázd már el, hogy a tűz az miért a víz "ellentéte"...?
2011. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ha komoly a szándékod, akkor kaphatsz magyarázatot a nyitva hagyott kérdéseidre. Ugyanis van valami, ami részletesen leírja a dolgok miértjeit, magyarázatot adva az élet kérdéseire, így a valós okára, céljára és értelmére. Arra, hogy te mi vagy igazából, mi a világ és hogyan jelenik meg neked, és mi Isten(nem a közhitben szereplő istenképekről beszélek). Megtudhatod mi is a valós boldogság, vagyis azt, hogyan "érheted" el. :)

Ha érdekel a tanítás akkor jelezz. :P


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Neked kár lenne újjászületni, menj inkább a pokolra, állítólag nagy buli van odalent...
2011. jan. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

15:36: mindenhol a vizet írják mint a tűz ellentéte.

De ez nem volt annyira jó példa egyébként...

A lényeg amit mondani szerettem volna, hogy középút van, nincs pokol és nincs menny. Egy út létezik mindenki számára. Legalábbis én így gondolom.

2011. jan. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
nincs más dolgod, mint elérni a megvilágosodást, és akkor eldöntheted, hogy nem akarsz többet leszületni a földre. de van egy rossz hírem: ha megvilágosodsz, olyan szeretet fogsz érezni az érző lények iránt, hogy önszántadból fogsz újra és újra megszületni, hogy segíthess, hogy minden érző lény elérje a megvilágosodást. ahhoz ugyanis, hogy kilépj a körforgásból, amíg mások még szenvednek benne, önzés kell szerintem - és aki megvilágosodik az nem lehet képes önzésre.
2011. jan. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Gondolom nem vagy vallásos, mert akkor nem éreznéd céltalannak az életedet! Szerintem menj el egy templomba!
2011. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Valaki nem lesz attól vallásos hogy elmegy egy templomba.

2011. jan. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
hát te hiába nem szeretné nem újjá születni, akkor is Isten fogja eldönteni, hogy már elég fejlett vagy e szellemileg, ahhoz, hogy az égben maradhass vagy edig kell még mit tanulnod, és visszaküld ide.lehet, hogy most fáradt vagy de minden életünkben megújulunk. sztem meg egyszerűen az a baj, hogy nem találod az életed igazi értelmét. lehet, hogy ezt kéne megtalálni. Bár az elején azt írtad, hogy nem vagy depressziós, attól még lehet, hogy az vagy csak rejtett depresszióról beszélünk. sztem megérné azért egy kivizsgálás is ebben a témában. nem hiszem, hogy pszichológus lennél, hogy tudjad, hogy ténylegesen az vagy e. a depressziónak sok fajta változata van nemcsak az hogy begubózva reggeltől estig otthon ülök sötét szobában és bőgök. sztem meg a pszichológus tudna erre választ a legjobban. az is lehet, hogy kevés szeretetet kapsz és emiatt érzed úgy, hogy fáradt vagy és nem látod meg a jót.....ha még visszaszülettél a Földre akkor azt az Úr okkal tette, és nála biztos, hogy senki sem tudja jobban a dolgokat.
2011. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek megbántani,de nem értelek.Mintha kiégtél volna.Van szerető családod,de halálod után nem akarsz sem szeretni,sem gyűlölni.Ezt nem gondolhatod komolyan.A legfontosabb élmény életünkben a szeretet.Kerüljek akárhová halálom után,ezt az élményt magammal viszem.Szerintem Te is.Én egyébként a reinkarnációban hiszek,s ha van még "tanulnivalód",vissza fogsz jönni.
2011. jan. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!