Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi történik akkor, ha többet...

Mi történik akkor, ha többet nem akarok leszületni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy fejlődni kell, de kötelező?
2011. ápr. 1. 08:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
LEszületni?
2011. ápr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

en meg nem akarok tobbet a jupiterre menni. ES? eddig sem mentem. ezutan sem fogok. Pont igy van ez az ujraszuletessel is.



orulok, hogy segithettem

2011. ápr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez nem akarat kérdése. Csak akkor hagyhatod abba, ha beteljesítetted a rendeltetésed, elérted a megvilágosodást.
2011. ápr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiszel a reinkarnációban, akkor tudnod kell azt is, hogy ez nem akarat kérdése.
2011. ápr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1%
Nem volt előző életed,és következő sem lesz. Semmilyen küldetésed nincs,amit be kell fejezned. Ezt az életedet próbáld jól élni. Nem kell az ilyesmiben hinni.
2011. ápr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem mindegy? Úgysem emlékszel az előző életedre! A következőben meg arra sem fogsz, hogy most nem akartál.
2011. ápr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
Nem fogsz újjászületni, kivéve ha bűnhődnöd kell! Tudhatnád, hogy a reinkarnáció csúcsa a emberi lét!
2011. ápr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
ezt nem te döntöd el. nem azon múlik, hogy akasz-e vagy sem. amíg nem végezted el a feladatot, amiért itt vagy, újra és újra visszajösz.
2011. ápr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 öregvarázsló ***** válasza:
88%
Ha nem akarsz többé leszületni teljesítsd a karmád maradéktalanul. Érd el a megvilágosodást és máris teljesül a kívánságod.
2011. ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a Te akaratodon múlik. Addig születsz újjá, amíg el nem éred a megvilágosodást. Amiről fogalmam sincs, hogy milyen lehet, úgyhogy, ha van újjászületés én még biztos megszületek párszor.
2011. ápr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!