Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » El lehetne érni, hogy ha nem...

El lehetne érni, hogy ha nem akarok akkor nem születek újjá?

Figyelt kérdés

Fáradtnak érzem magam, legyek akármilyen kipihent. Gyönyörű helyekre volt alkalmam elutazni, szinte mindent megkapok, amit kérek, mégsem vagyok boldog. Nem tudok már szinte semminek szívből örülni és ez kiskorom óta így van. Nyugalomra vágyok, egy olyan helyre ahol csak lebegek, nem kell mozogni, se gondolkodni, nem gyűlölök és nem szeretek.

Nem vagyok depressziós, van egy szerető családom és barátaim, és még céljaim is vannak, mégis várom a halált, nem félek tőle ez már sok helyzetben be is bizonyosodott hogy nincs már bennem halálfélelem. Egy dolog van ami megrémiszt, hogy a halál után Menny/Pokolba kerülök vagy újjászületek. Én hiszek abban hogy a lelkünkkel történik valami a fizikai test halála után, viszont én már nem szeretnék utána semmit.


2011. jan. 18. 22:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
7%
Az a vicces, hogy éppen hogy nem tudod elérni, hogy újjászüless. Szóval ne aggódj ;)
2011. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
7%
tölts ki egy formanyomtatványt (imán keresztül igényelheted) húzd alá, hogy nem szeretnél újjászületni írd alá és add fel Istennek. :)
2011. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
26%
Miért nem mész el buddhistának? Akkor addig meditálgatnál, amíg eléred a megvilágosodást és akkor nem kell újjászületned.:)
2011. jan. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem az történik veled, amiben hiszel. Ha nem hiszel az újjászületésben, nem születsz újjá.
2011. jan. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%

00:00


Ez a film egy agymenés..

Arról szól hogy az amcsi magánegyház hogy próbálja kimosni ilyen történetekkel az emberek agyát, azt sugallva, hogy járj templomba, adj adományokat nekünk, mert ha nem akkor a pokolra jutsz, és ezek a szörnyűségek várnak rád.

A rommá mosott agyú amcsi "hitgyülisek" meg isszák minden szavát.

2011. jan. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos nem. Ha még van tanulnivalód, ha még van bármi is, amit nem tapasztaltál meg, vagy amit nem értesz, vagy amit még nem tudsz, akkor ha létezik a karma, akkor vissza fogsz jönni.

Ha nagyon tiltakozol ellene, az is annak a jele, hogy vissza fogsz jönni.

De most neked jólesik elhinni, hogy talán nem fogsz. Úgyhogy hidd csak el nyugodtan!

2011. jan. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Úgysem fogsz rá emlékezni, akkor meg nem mindegy?
2011. jan. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válaszom: nem. Sajnos :D

Én is vagyok így néha, hogy jobb volna egy kis nyugalom, meg jó volna minden problémától megszabdulni.. de mégis szép az élet és nem szeretnék meghalni. Jobban teszed Te is ha szeretettel és lekesedéssel élsz és élvezed az életet, hogy érdemes legyen meghalni, és úgy tedd, hogy ne bánd meg életed.

A másik hogy nincs Menny se Pokol, ez tévedés... ez ugyanolyan mint a hideg meg a meleg, a víz és a tűz.. a fehér és fekete... valahol ezek ellentétek de mégis 1 és ugyanazok.

2011. jan. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Mivel mindent megkaptal az eletben, ezert lett csomorod az elettol, de igazabol meg nem is eltel.

Tanulj meg elni!

2011. jan. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
2011. jan. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!