Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek mi van a halál után?

Szerintetek mi van a halál után?

Figyelt kérdés

Tegyük föl, meghaltatok. Engedjétek el egyszerűen a képzeleteteket, és bármire kíváncsi vagyok, ti hogyan képzelitek el egyáltalán az utat, van-e túlvilág/mennyország, bármi érdekel!


Kérlek, aki nem tud ilyen mértékben képzelődni, az ne válaszoljon! És ne nézzetek hülyének emiatt a kérdés miatt!


12/l


2010. dec. 27. 11:39
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Megmondom en mi lesz pont az ami szuletes elott a nagy semmi :P
2011. jan. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Amugy aki irta hogy az atomjaink berepulnek mas elolenyekbe meg hasonlo es azza valunk neki irom az atomnak miota van tudata ??? tudod mi az atom ??? 300 000et kell egymas melle tenni hogy lasd oket ez kb egy hajszal szelessege!atom elektronbol protonbol es neutronbol all ezeknek hogy lehetne mar tudata ????
2011. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim válasza:

Mint ahogy már többen leirták,a LÉLEK halhatatlan.

A halál a születés ellentéte nem pedig az életé.

A LÉLEK mindig létezik valamilyen formában.

A egnagyob baj,hogy nincs halálkulturánk és emiatt élni sem tudunk.

Igenis nembaj ha gondolkodol a halálról.Sőt tedd azt naponta.Legyen az olyan természetes mint az élet,hisz az élet része.

Senki sem garantálja,hogy ki mikor hal meg.

Meghalhat az ember fiatalon és öregen is-tehát nem a koros,hanem a soros!

Mindig szeretettel kell készen állni a halálra.

2011. jan. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

Bata Zoard!


Tisztában vagyok az atom tulajdonságaival. Mit gondolsz, miért írtam, hogy nincs súlyuk. Vagyis mérhető súlyuk nincs.

De hidd el ez úgy megy ahogy leírtam.

Amúgy neked is igazad van, több is kell az élethez, mind némi atom. Minden ami kell egy új élet születéséhez, megvan az emberekben, levegőben, fákon, erdőkben, ételekben, italokban stb...

2011. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

Gratulalok a kerdesedhez! Orulok hogy ez a legfontosabb dolog erdekel! A leghitelesebb kony a biblia mert az maga Isten szava, amelyet az Ö szelleme nyilatkoztatott ki embereknek akik megirtak.

Ö elmondja mi VÁRHAT rad a halal utan, es csak itt az életbe tudod eldonteni melyiket valasztod.

A halal utan van a pokol-amely aSatan kiralysagahoz tartozik es van a mennynek a kiralysaga is ahova azok kerulnek akik Isten akaratat teszik.

A bün miatt minden ember a Satan kiralysagahoz tartozott, de ezelott kb. 2000 eve Jezus aki bun nelkuli volt magara vette a bunnek a bunteteset (-az örök pokolt=bün kovetkezmenye) azok szamara akik hisznek benne es akik Isten akaratat cselekszik.

Elsosorban te kikell gyere a Satan kiralysagabol ugy hogy Kered Jezus veret a te buneid bocsanatjara , es alarendeled magad Isten akaratanak-akkor a mennynek orszagaba fogsz belepni a halalod utan.De mondhatod azt is hogy jol van igy ahogy van es nem erdekel Isten akarata (ami nagyon jo terv felolled mert Ö is jo) de akkor sajnos örökkön örökké szenvedni fogsz.

A te döntesed..

2011. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim válasza:
22:05-ös vélemény amely az örök kárhozattal fenyeget,nyugodtan figyelmen kivül hagyhatod
2011. jan. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

szerintem 23 evesen mi is lehet


nos mindannyian maskent elunk meg dolgokat vagyis maskent is halunk meg. Az eszleles nagyon hangsulyos dolog. Ha valaki ugy gondolja h nem lesz semmi az bizony elveszti az eszmeletet, aki bizik a tudatossagban annak megmarad mas kerdes hogy hogy dolgozza ezt fol. Felejt vagy nem felejt.


Nem a halaltol kel felni, hanem a felejtestol. A masik meg sztem nagyon is fontos, hogy elik meg a halalukat. ha valaki osszeroppan elveszti energiajat es elenyesz, ha valaki tudatosan hal meg es elfogadja sokkal tobb eselye marad h fenn marad a tudat.


Biologiai cafolat, hogy minden az agyban van es ha az elrohad akkor miden megszunik. Igen a testben megszunik.


Az agy egy olyan egyszeru szerv ami lekorlatolja a lelek korlatlansagat, amit visszakap a halal utan.

2011. jan. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

Deee jóóóó kérdés :D


Na most megpróbálom hosszabban leírni a véleményem.


Halálom pillanatában már minden más, egy különleges érzés kerít hatalmába. Ismeretlen érzések amelyeket soha életem alatt nem éreztem. Mert egész életemben korlátozva voltam, egy testbe zárva. Gondolj csak bele milyen mikor minden érzés (az öröm, szeretet) határtalan. És a tudatom is sokkal fejlettebb, többet tudok mindenről, határtalan tudásra teszek szert.

Észreveszem azt, hogy a megszokotton kívül egy szellemi világ is jelen van a Földön, egy olyan világ ami az emberek számára láthatatlan.

A fizikai testemre úgy tekintek mintha idegen volna... Nincs szükségem már rá, nélküle látok, hallok, beszélek, mozgok is és ezeket szintén határok nélkül tehetem.

Ha úgy tartja kedvem bárhová eljuthatok csupán a gondolatom erejével.

Meglátogatom a Világegyetemet mert szerintem a legszebb látványt az nyújtja. :D

De mennem kell egynessen egy fénybe, egy alagút szerű valami végén egy fény vár. Ami hatalmas szeretetet áraszt magából... sokan azt mondják, ő Jézus, vagy csak egy csodálatos fénylény, aki üdvözöl engem. Láthatom mit tettem életem alatt, mit rosszul és mit jól. Átélem mások szemszögéből azt amit velük tettem.. ez néha jó és néha rossz érzéssel tölt el. Nem tartok a megrovástól, mert itt csak szeretetre és megértésre találok.

Ezekután jutok el oda amit mi úgy hívunk Mennyország.

Ez a világ lenyűgöző. Feltűnik hogy hasonló mint a Földön volt, de itt minden tökéletes. Az érzés olyan mint itt a Földön egy csodálatos erdő, madarakkal egy kristálytiszta patakkal, virágokkal. És ezek a virágok olyan színekben is pompáznak amilyen színeket nem láttam a Földön. És olyan szép zenét hallok amilyet a Földön soha nem hallottam! Ez a hely tele olyan lélekkel akik feltétel nélkül szeretnek de mindez végtelenül gyönyörűen.. Itt találkozhatok lelki barátaimmal akiket már Földi születésem előtt is "ismertem", elhunyt szeretteimmel is akik ezen a lelki síkon tartózkodnak.

Egy csodálatos város szerű helyre érkezek végül. De nem hasonlítható egy Földi városhoz sem. Ez sokkal szebb, kellemesebb.. Pár dolog található itt is a Földön megszokotthoz, pl. egy Könyvtár, de minden pénztől mentes. Ez a város az én igazi otthonom odaát.

Ilyenkor jövök rá hogy ez az igazi otthonom, és nem az ahonnan jöttem.


Én kb. így képzelem :P

2011. jan. 17. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim válasza:

sztem meghalunk eltemetnek

de amugy sztem a vagy a menny vagy pokol.sőt ez tuti biztos

2011. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmiféle menny vagy pokol. Ha meghal valaki azt eltemetik és elbomlik a teste és ennyi. A történelemben akármilyen átlagos ember is volt nyoma marad.

Kb. olyannak képzelem mintha egy jó hosszú álmot aludna az illető, amiből nem kelti fel semmilyen ébresztőóra.

Egyébként meg nem kell ezen gondolkodni, jó az teljesen természetes hogy az emberek elgondolkoznak rajta de nem kell állandóan ezt a témát piszkálni :) A legjobb ha boldogan éljük az életünket. :D

2011. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!