Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek mi van a halál után?

Szerintetek mi van a halál után?

Figyelt kérdés

Tegyük föl, meghaltatok. Engedjétek el egyszerűen a képzeleteteket, és bármire kíváncsi vagyok, ti hogyan képzelitek el egyáltalán az utat, van-e túlvilág/mennyország, bármi érdekel!


Kérlek, aki nem tud ilyen mértékben képzelődni, az ne válaszoljon! És ne nézzetek hülyének emiatt a kérdés miatt!


12/l


2010. dec. 27. 11:39
1 2 3 4 5 6
 11/52 Janka&Janka válasza:
Azt írják az újságok mindig hogy valamilyen fényt látsz és a halott szeretteid ott várnak rád és utána felvisznek. Ezeket írják sokan.
2010. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
0%
6 szőrös fazon körbeáll és kérdeznek a földi életeddel kapcsolatban.Ha valamit elszúrtál visszaküldenek egy bizonyos időpontra,ha nem akkor továbbléphetsz a következő szintre ahol kapsz 3 bónusz életet meg egy Jokert..
2010. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:

12:09


Nekem sok olyan dolgon is jár az eszem, ami nem megszokott a velem egykorúaktól. És ezek között van olyan is, amin nem kéne gondolkoznom, mint például ez. De ha egyszer érdekel?

Várom a további válaszokat!

2010. dec. 27. 14:08
 14/52 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális, hogy érdekel a dolog. Ennyi idősen engem is érdekelt.


Szerintem a Halál nem a vég, hanem a Kezdet. Sok elmélet létezik, hogy mi lesz. Én a lélek vándorlásban hiszek, hogy addig járjuk a világot testről testre amíg be nem végezzük feladatunk és utána Nirvána. :)

2010. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim válasza:
mindent és mindenkit az Univerzum energiája vesz körül, vagyis minden energiából van.. az energia nem vész el, csak átalakul. én így gondolom:)
2010. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim válasza:

Minden lélek 13-15 életen át él. Ha valaki meghal akkor a lelke a következő életbe megy. A 14. és a 15. életet csak azok érdemlik akik valamilyen háborúféleségben haltak meg. Azt hiszem vannak olyan könyvek, ha jól emlékszem a karma ahol ezt a születésidőpontod segítségével lehet kiszámolni.Pl.: én a 13.ban vagyok és azoknak az embereknek az a feladatuk, hogy segítsenek más embereknek mindenféle különleges erőkkel. Például auralátás, jóslás stb. Én az asztrálutazással próbálkoztam és nem sikertelenül csak a lustaságom miatt abbahagytam de most 2011-től megint elkezdem gyakorolni. Remélem segítettem.

16/F

2010. dec. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:

Szia. :)


A válasz nagyon egyszerű, ha megvizsgáljuk, hogy mi is a halál. A halál a születés ellentéte, de nem az életé...szóval van nekünk egy élet, ami örök, mivel az élet nem születik, az élet az van, mindig...szóval halál után folytatódik szépen, ahogyan születés előtt is működött már. :P


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. dec. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2010. dec. 29. 12:22
 19/52 anonim válasza:

Szerintem az életet túl becsülik az emberek és NEM VAGYOK EMO SE AUTISTA SE SÁTÁNISTA! de szerintem az élet az csak egy felkészítő dolog! OLyan mint a gyermekkor! megtanulsz élni! Az életben viszont megtanulsz meghalni is!Amikor meg meghalsz szülinapi tortával ünnepelnek! MInt ha 18 lennél! Aztán ott a mennyben vagy legyen az a valami az élet után bármi is egy újabb élet kezdődik csak sokkal jobb! Nem öregedsz de ugyan úgy lehet netten ismerkedni meg minden! (persze lehet, hogy Isten kitalált valami más dolgot ilyenekre nem t.om!)na szóval nekem ez a véleményem!


ÉS AZÉRT MERT ÉN EZT GONDOLOM NEM KELL FIKÁZNI!

2010. dec. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim válasza:
én írtam az előzőt és hozzá teszem, hogy én is csak 13 vagyok és én is sokat gondolkodom ezen!
2010. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!