Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek mi van a halál után?

Szerintetek mi van a halál után?

Figyelt kérdés

Tegyük föl, meghaltatok. Engedjétek el egyszerűen a képzeleteteket, és bármire kíváncsi vagyok, ti hogyan képzelitek el egyáltalán az utat, van-e túlvilág/mennyország, bármi érdekel!


Kérlek, aki nem tud ilyen mértékben képzelődni, az ne válaszoljon! És ne nézzetek hülyének emiatt a kérdés miatt!


12/l


2010. dec. 27. 11:39
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
Csáknorisz megerőszakolja a hulládat.
2011. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim válasza:

Ha jó ember vagy akkor a Celesztiális királyságba kerülsz, ahol örökre együtt lehetsz az Istennel, Jézussal és az összes szeretteddel, örök napfényben, ahogy kell.

Az biztos, hogy én a szerelmemmel akarok örökre együtt lenni, hogy ne unatkozzak... :D

2011. jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:

"Sasjnos meg senki nem jott vissza elmondani, hogy mi volt a halala utan."


Elég sokan visszajöttek már a klinikai halálból. És a fényességről, boldogságról, meg meghalt rokonokról számoltak be, meg látták életük filmjét...

2011. jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 Jaewy ***** válasza:
78%

Helosztok, az én vélemény előítéleteken alapul (úgy ahogy mindenkié, hisz fizikalig még nem élték meg sokan)viszont aki még is az igencsak érdekes beszámolókat adott...

Nekem az a dolog, hogy vajon mi lesz az éle után, csupa izgalom, hisz több 100 vallás van (mindegyik jó írányba húz) "kivéve a jézusos" (mert az két esélyes)

Valamien szinten én is a lélekvándorláshoz húzódom és mellesleg i ezt tartom a legszimpatikusabbnak (mindig új élet,új tapasztalat,új információk) én nagyon várom mi fog történi.

Amúgy belegondltatok már abba hogy meghaltok és csak sötétség lesz? Elfeled a világ és megsemmisülsz örökre (gondoljatok bele, fura dolog fog történni)


Üdv. Jaewy

2011. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim válasza:
Szeintem van élet a halál után. Vagyis valami van, lehet, hogy nem élet a neve. De hogy semmi ne legyen, azt nemhogy nem tudom, de nem is akarom elképzelni. Beleőrülnék. Amúgy meg a Dan Brown könyvek elolvasása után-bár csak egy könyv és lehetne kitalált történet is-megváltozott a hitem. Istent már nem egy szakállas bölcs öregembernek képzelem, hanem energiának. És az egyik könyvben kísérletet is végeztek, amelyiknek az volt a lényege, hogy egy idős haldokló ember ráfeküdt egy nagyon precíz mérlegszerűségre és azon meghalt és így a súlya is megváltozott kis mértékben és ezzel kimutatták, hogy az embernek van lelke és eltávozott.Ezenkívül azt hallottam, hogy az újraélesztettek szerint egy alagúton kell átmenni, aminek fény van a végén.
2011. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim válasza:

Ha azt nézzük, hogy mielőtt megszülettél akkor sem volt semmi, vagy legalábbis nem emlékszik rá az ember hogy volt e valami akkor valószinű a halál után sem lesz semmi, vagy nem fogunk emlékezni a mostani életünkre és valami teljesen más világba kerülünk.

Ezt nem lehet tudni.

2011. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
szerintem az egy KAPU. Átlépés egyik létállapotból a másikba.
2011. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, főleg a három utolsó előttinek!

Nagyon értelmes és érdekes mondatokat írtatok le. Én is kábé így képzelem!

2011. jan. 9. 05:28
 29/52 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömtől (felnőtt) kiskoromban megkérdeztem, miért járkálnak a szellemek. Azt mondta, hogy nem tudják elfogadni, hogy meghaltak. Egyébként én hiszek a reinkarnációban. Szerintem a mennybe kerülünk, és aztán megszületünk - megint.
2011. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
Janka&Janka: azért látjuk a fehér fényt mert a pupillánk kitágul
2011. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!