Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek mi van a halál után?

Szerintetek mi van a halál után?

Figyelt kérdés

Tegyük föl, meghaltatok. Engedjétek el egyszerűen a képzeleteteket, és bármire kíváncsi vagyok, ti hogyan képzelitek el egyáltalán az utat, van-e túlvilág/mennyország, bármi érdekel!


Kérlek, aki nem tud ilyen mértékben képzelődni, az ne válaszoljon! És ne nézzetek hülyének emiatt a kérdés miatt!


12/l


2010. dec. 27. 11:39
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
Sasjnos meg senki nem jott vissza elmondani, hogy mi volt a halala utan.
2010. dec. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem az ég világon semmi sincs. Az emberek nem tudják elfogadni, hogy kész, ennyi volt.
2010. dec. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
Talán az lenne a legmegnyugtatóbb a legtöbb ember számára, ha biztos lehetne benne, hogy a halál után "semmi" nem lesz. Ám ez legalább olyan nehezen elképzelhető, mint bármely más verzió (mennyország, túlvilág, lélekvándorlás).
2010. dec. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
11%
12 évesen miért jár ilyeneken az eszed?
2010. dec. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim válasza:

régebben engem is érdekelt ez a kérdés, de miután sok embert elvesztettem arra jöttem rá teljesen mindegy hogy mi van a halál után inkább éljük az életünket mert nem tudjuk, hogy mikor jön el a vég.. és nem ha nem tudunk elköszönni a rokonainktól, szeretteinktől? én azon vagyok, hogy minél több időt töltsek velük és minél többször mondjam el nekik hogy mit érzek irántuk :)

van aki hisz a mennyben és a pokolban, de az nem én vagyok szerintem sincs semmi az ég világon a halál után de egyszer úgyis mindenki megtudja!

15/L

2010. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 Bretso ***** válasza:
Valószínűleg semmi, szomorú.
2010. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
82%

Véleményem szerint az emberek többsége azért mondja a semmit, mert idáig jutott a fantáziája.

Gondoljatok bele..annyira bonyolultak vagyunk, annyi mindent felfedeztünk, minden annyira összetett..és a halállal minden véget érne? Biztos vagyok benne, hogy ez kizárt.

Nem tudom pontosan hogy mi következik a halál után, de hogy nem ér véget semmi, abban biztos vagyok.: )

2010. dec. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem hogy mindenki tanul biológiai ismereteket mégis miért van hogy teljesen kiesik és úgy kezelik mintha sose hallottak volna róla? Itt nem a kérdező hanem általában a nagyközönséggel van így. A biológia tudomány kérdéseket tesz fel és választ próbál kapni rá. Míg ezek a halál utáni dolgok kijelentések amik soha nem bizonyosodtak be, mivel csupa feltételezés.
2010. dec. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:

"hogy mi következik a halál után, de hogy nem ér véget semmi, abban biztos vagyok."


Miért tanultál te is biológiát? Semmi értelme nem volt!Semmi nem ragadt meg belőle!Biztos vagy a biológusok meg hülyék?

2010. dec. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%

Ez, és a biológia két külön dolog.

Két külön szálon fut az egész.

Hisz a tested biológiai "teremtés".

A lélek meg közelsem..

És mielőtt valaki jönne azzal, hogy lélek nincs...nem tudja bebizonyítani az ellenkezőjét, én meg nem tudok mellette érvelni, de hiszem hogy van.

2010. dec. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!