Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek mi van a halál után?

Szerintetek mi van a halál után?

Figyelt kérdés

Tegyük föl, meghaltatok. Engedjétek el egyszerűen a képzeleteteket, és bármire kíváncsi vagyok, ti hogyan képzelitek el egyáltalán az utat, van-e túlvilág/mennyország, bármi érdekel!


Kérlek, aki nem tud ilyen mértékben képzelődni, az ne válaszoljon! És ne nézzetek hülyének emiatt a kérdés miatt!


12/l


2010. dec. 27. 11:39
1 2 3 4 5 6
 31/52 Fémfaház ***** válasza:

Szerintem amikor meghalunk, akkor átkerülünk 1 másik dimenzióba, ezért nem látjuk a szellemeket. De mivel az 1 magasabb dimenzió, ezért vissza is jöhet a lelkünk ebbe a dimenzióba és akármelyik testbe költözhet, persze ehhez ki kell fogni pont 1 születést, ami nagyon nehéz, de hogy a szellemek miért vannak itt azt már nem tudom.

Ez csak 1 elmélet, nem kell miatta leszidni, ha valakinek nem tetszik, mondja el az ő véleményét, szívesen meghallgatom.

2011. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

Mondhattok bármit, senki sem fog leszidni benneteket!

Azért tettem fel ezt a kérdést, hogy mindenki elmondhassa a saját véleményét megkötés és piszkálódás nélkül!

2011. jan. 9. 16:17
 33/52 shinji válasza:

azért jo h nem tudjuk biztosan hogy nincs a halál után semmi

mert valakiket az tart vissza a bűnözéstől hogy majd akkor mi fog vele történni a halál után.

ha valaki tudná h nem lesz semmi akkor csak fosztogatna rabolna meg minden nem tartana semmitöl.


F/16

2011. jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:

Amúgy meg már a fizika bebizonyította, hogy mi van a halál után:


Először még semmi, az atomjaink lebomlanak, és mivel nincs súlyuk simán bárhova elrepülhet. Ételekbe, italokba, stb...

Ez nem vicc, a fizika kimutatta, hogy minden egyes harapással nagy esély van rá, hogy "embert eszünk", persze nem szószerint... Így az atomok, ATOMJAINK bekerülnek élő szervezetekbe, anyagcserét végeznek, és sexuális kapcsolatba "találkoznak, összekapcsolódnak", így alakulnak ki "új" sejtek, atomok, és így születnek újra az emberek. Szóval olyan hogy "vég" olyan nincs.

Ahogy olyan sincs, hogy a VILÁG kezdete, mert a világ mindig is megvolt, csak nembiztos hogy ebben a formában.

Csak ezzel az a bibi, hogy bizony nem csak emberekként születhetünk ujjá :S. VANNAK ÁLLATOK, MADARAK STB...

Különben hogy születnének állatok? Nos ez így van...

Ha az atomjaink olyan helyre kerülnek, ahol pl. csigák megeszik xD akkor azok leszünk... Én a következő életemet is természetesen emberként szeretném leélni, csak sajna annak kevés az esélye, mert sokal több az álat :(...

2011. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
Utolsó, teljesen jogos, amit mondasz, erre még csak nem is gondoltam!
2011. jan. 9. 19:01
 36/52 anonim ***** válasza:
A halál után van a "köztes lét" , azért hívják így, mert két anyagi lét között van. Ez a lélek élete. Itt találkozom majd rokonaokkal, barátokkal olyanokkal, akiknek köze volt hozzám ebben az életben, és olyanokkal is, akikkel majd a következőben leszek valahogy egy társaságban. Ott a szellem, vagy tudat világban "ideák" vannak, ahogy Platon nevezte, minden anyagi dolognak megvan ott az előképe, csak még sokkal szebb, színesebb, és zene is van, a szférák zenéje..., szóval ahalál után az van, ami az élet előtt. [link]
2011. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

Igen. Most tényleg egy hülye elmélet jön.

Ha meghalsz újjászületsz, egy olyan testben, amiből előző életedben a legtöbbet vettél el. Példa: Sok csirkét ettél meg, egy csirke leszel és levágnak aztán megesznek.

Más szóval karma.

2011. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
Ennek apszolút semmi köze a karmához. Az, hogy sok csirkét eszünk meg, nem jelenti hogy azok leszünk. Az atomjaink bárhová elkerülhetnek.
2011. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim válasza:

17:07 !

Magyarul reinkarnációról beszélsz( írsz)

Ezzel csak egy bökkenő van ... ( egyre több ember születik)

És most jön a visszavágás... De a csiga megette az atomjaimat ^^ és csigából több van .... Hát nincs.. az állat állomány , növény állomány , rohamosan csökken ,

pusztul, . És mi van a hatalmas szaporulatokkal ? sáskajárás ? Cserebogár invázió ? Akár hogy is , a föld élő világa rohamosan csökken , annyira hogy ahhoz képest az emberek "gyarapodása" igen csekély..

A kérdezőnek : ezen ne gondolkodj mert becsavarodsz.. De akármelyik vallást , hitet nézed mindegyik alapja : légy jó ! Én azt mondom , úgy éld az életed hogy ha a felmenőid látnának büszkék legyenek rád, és a lelki ismereted maradjon tiszta..

2011. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:

Az emberek sokat esznek azért van egyre több belőlük.

A sáskákról nem sokat tudok.

És szerintem a mondanivalómba semmi bökkenő nincs.

Amit az előző leírt, semmi nem ütközik az általam leírtban.

Hidjétek el, az én elméletem az igaz! Ha nem hiszitek menjetek egy fizikushoz, kérdezzétek meg stb...

Persze egy pap biztos mást mondana :(. Ami szerintem hülyeség. Meg az is egy elég nagy hülyeség, hogy szellemek is léteznek, mivel ha így lenne, akkor az általam leírt szöveg hamissá válna. De ez nem így van :D.

A szellem nincs bizonyítva, az általam leírtak pedig bizonyítva vannak!

2011. jan. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!