Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezhetnek egy nagyon rossz...

Létezhetnek egy nagyon rossz karmával rendelkező családban karma láncolatok? Bármit csinálunk ugyanaz vár a leszármazottakra?

Figyelt kérdés

Ha van karma, akkor a miénk nagyon rossz, ez tény.

Van egy lánc, ami 3 generáción végig fut. Az apámnak van egy nővére, aki egyedül maradt és a saját apja nővérére kellett vigyáznia 15 éven keresztül, 96 éves koráig(aki szintén egyedül volt, gyerek és férj nélkül)…

Én egész életemben teljesen egyedül voltam, szülőkkel nem jövök ki jól, a nagynéném már most mondogatja hogy ez a mi sorsunk és hogy költözzek hozzá és hogy ez egy láncolat.

Valóban nincsen senki másom, abszolút semmilyen társas kapcsolatom nincs, pláne majd 35-40 körül már csak egymásnak leszünk a nagynénémmel.

Én tiltakozom ez ellen, mert mind a ketten elképesztően depressziósak és megkeseredettek vagyunk, egy olyanokat mond nekem, amitől elkezdem a bőgést.

Valóban ennyire erősen tud irányítani a karma, hogy ilyet képes létrehozni?


2022. ápr. 21. 11:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
61%

Kérdé Budapesten élsz?

Megkérdezhetem hogy melyik kerület lakótelepén?

(nagyon különböző hangulatúak a különböző kerületekben lévő lakótelepek)


Van valamilyen iskolai végzettséged?

2022. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
* Kérdező Budapesten élsz?
2022. ápr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Ugyan miből következtetted ki hogy lakótelepi vagyok?

Nem egy 6 elemis visszamaradott telepi idióta vagyok.

Érettségim van, vert izzadva, mivel alig bírtam bejárni mar gimibe is. Mivel már akkor is mentális beteg voltam.

De eltértünk a karma témától.

Nem vagyok Budapesten, mindig is vágyam volt hogy ott lehessek, de mivel mar mondtam hogy a fizetésem nem volt elég arra hogy teljesen önálló legyek, így maradnom kellett itthon, vidéken…

2022. ápr. 22. 15:39
 14/30 anonim ***** válasza:
74%

Kezdem azt érezni hogy kérdező kifejezetten tetszeleg ebben a "karma áldozata" szerepben, ami baromi kényelmes neki és itt most kifelé igazolást vár arra, higy IGEN, ő a karma miatt nem dolgozik, stbstbstb.

Pszichologusok is bizonyára ezért nem tudtak vele mit kezdeni.

Szóval kérdező szeretné ha minél többen jönnének és siránkozva, együttérzően, esetlegesen saját példákkal alátámasztva bizonyítanák, hogy kérdező egy tehetetlen aldozat, ait csapdába ejtett a karma.


Értem.

2022. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Ha nem hiszel a karmaban minek vagy itt? Undorító a kommented, undorító amit írsz.

Olyan választ vártam, aki ért hozza.

Azért nem dolgozom mert lefogytam 45 kilóra a 173 centimhez, pszichozisom van(pszichiáter diagnosztizált) és hanyok a gyomorgörcstől a szorongás miatt. Feküdtem mar pszichiátrián, ugyanúgy visszaestem pár nap múlva. Meg ugye sokáig be sem lehetett feküdni ugye a virus miatt.

Kicsit gondolkodni kellene mielőtt kinyitod a szád.

Nem a betegségemről akartam beszélni hanem a kbszott családi karmánkról MIVEL EZ AZ EZOTERIA KARMA KATEGÓRIA. Menj innen

2022. ápr. 22. 20:17
 16/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, látszólag ahogy írsz tök normális vagy, oké, kicsit ideges tipus de úgy tűnik világosan látod a dolgokat.


Kérdezem én : akkor hogy a jó büdös francba lehet az, hogy van egy másik, irracionális feled, aki szanaszét stresszeli magát a semmin?

Hogy hánysz az idegességtől!?

Hogy alig működsz. Hogy sovany vagy.


Ez hogy lehetséges?


Megírod nekem?

(lehet priv. is)


De könyörgöm, mi idegesít téged vagy mitől félsz?

2022. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Milyen kérdés ez? Nyilván mentális gondok vannak a háttérben, nem egyértelmű?

A semmin idegesítem magam?

Miért vagy az ezo témában ha közöd hozzá?

Én a nagyon rossz családi karmánakról akartam beszélni ha már van ilyen kategória.

2022. ápr. 23. 06:54
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha mentális gondok vannak, pszichozis, akkor az se nem karma, se nem pszichológiai okra vezethető vissza hanem tisztán és racionálisan genetika.

Van a családban valami örökletes defektus.


Hogy ez a probléma a karma miatt jött volna létre, kötve hihető.

2022. ápr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Hát a családi mentális betegségek pont karmának tűnnek nekem.

De ha nem is lenne az, attól meg ugyanúgy ott van, ugyanúgy szenved, sopánkodik mindenki, ugyanúgy nincs párom, barátaim, bármilyen kapcsolatom, most munkám sem és ugyanúgy egyedül fogok megdögleni mint előttem már többen is a családban…

2022. ápr. 23. 08:31
 20/30 anonim ***** válasza:

19# Csakis és kizárólag akkor ha nem teszel ellene.


Mentális betegséggel is lehet párod.


Genetikai kivizsgálás után talán még gyereked is.


Biztosan létezik gyógyszer a kritikus helyzetekre.


Ha sikerülne párkapcsolatot és baráti kapcsolatokat kialakítanod, akkor az pozitív hatással lenne rád és lehet hogy háttérbe szorítaná a betegségedet.


Ehez annyit kellene tenned, hogy kezdj el tájékozódni, nézelődni, keresgélni az interneten sorstársakat keresve.

Ezer százalék hogy léteznek csoportok hasonló problémával.

Velük tudnál barátkozni, beszélgetni, programokon részt venni és talán még a szerelem is rád talál közülük.


Ne hagyd el magadat és vesd oda magadat az általad feltételezett "karmikus hatásnak", hanem tegyél ellene!

Tegyél magadért!


Tedd meg a kezdő lépéseket!

2022. ápr. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!