Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha valamit nem oldunk meg,...

Ha valamit nem oldunk meg, ugyanaz az élet ismétlődik az újraszületésekkel vagy van valami különbség?

Figyelt kérdés

Van-e olyan, hogy valaki csak azért születik bizonyos körülmények közé, vagy bizonyos hátrányokkal, betegségekkel, vagy személyiséggel, hogy azt megtapasztalja?

És miután megtapasztalta, a következő élete más lesz? Akkor is, ha épp nem oldotta meg azt a feladatot, ami ilyen helyzetbe hozta.

Csak mert ha pl valaki olyan helyzetbe születik, akkor épp a helyzete áll az útjában, hogy megoldja, pont a helyzete az, ami megakadályozza, hogy kijöjjön ebből a helyzetből.

Pl.: Egy mentális beteg vagy autista, vagy bármilyen olyan beteg, aki nem tud ugyanúgy részt venni az életben, és annak működésében, mint egy egészséges, nem ugyanúgy észleli, az hogy jön rá dolgokra saját magával kapcsolatban, ha pl az emberi kapcsolatokat se érti teljesen, mert pl autista.

Akkor, hogyha erre nem jön rá, hogy miért ilyen hátrányokkal született, amire kevés az esélye, akkor megoldani se tudja. Akkor meg ha nem tudja megoldani, visszaszületik még egyszer ugyanabba. Ennek mi értelme van?


2022. febr. 22. 15:12
 1/4 Grimfox ***** válasza:
90%
Mindenképpen más lesz. Egy teljes életnyi esemény van mögötte, akár szembenézett valamivel, akár nem. Maximum lesznek hasonló helyzetek, de ugyanazok nem.
2022. febr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jobb is ha nem olvasok..tudom tudsz ugyis mindent..de megint kezdek szétcsuszni romlik a melohelyen a teljesitményem az agyam kattog..


Jobb igy hisz engem zsaroltak és hiàba telt el sok év nekünk esélyünk nulla mert nem akarom hogy a főnök bàntson..


Tudom a hibàm a jégkrémmel elàlstam magam de ez volt az egyetlen kiut -engem a szülők nem tudtak tàmogatni soha senki nem tett alàm semmit mindenért megdolgoztam..őket nem akartam elvesziteni akkor meghaltam volna ..bàr igy is meghaltam de igy csak a lelkem a testem ittvan..


Légy boldog Béla..sosem fogok haraggal gondolni ràd..nem hibàztatlak semmiért sem..és soha senkinek se mondok rolad rosszat ha k szid is vagy a csalàd hogy épp lehuztàl..éld az életed kitudja mit kapunk a hàboruból is meg itt a kovid is fiatalokat is elvisz vagy épp az oltàs passz..és remélem nem vagy beteg mert annyi hülyeséget olvastam én csak azt tudom irni ami van..megprobàlok nem olvasni és kilépni meg a facről is de tuti begolyozok màr sporthoz sincs kedvem meg ugy semmihez se..de nem akarom a facen is az idézeteket olvasgatni a reményről..az én reményhalam meghalt hiàba jönnek a joslàsok lehullik az àlarc stb màr nem tudok hinni benne..màr rég nem .

2022. febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És van önkritikàm nem vagyok tökéletes ..az exek is hiàba szidom ha én làttam mindbe a hibàt-de egyszer voltam benn szarba nem kell többször eltűrnöm hogy olyannal legyek akinek addig vagyok jó amig nem talàl màst..mert ő még keresi a szerelmet hisz benne..sajnos én màr nem hittem nem kerestem nem hittem benne hogy eljön..


Van önkritikàm nem vagyok tökéletes féltékeny voltam az utodomra igy a gyerekekre is mérges voltam hogy majd őt jobban szeretik mert én egy idegbeteg lettem .. (hol az én birkatürelmem?visszakopom valaha?vagy az agyam sosem lesz nyugalmi àllapotba mindog kattog?az àlmok se mulnak el soha?nincs ez ha békességbe eltudnànak az emberek vàlni ha nem zsarol nincs jégkrém..hànyok magamtól és mehetek most a pokolba .. )a többi meg csak felejtés meg hogy a főnöknek bebizonyitsam hogy igen kellek vkinek ha màr a bélànak nem is..

2022. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Állítólag ezt bővebben közlik az illetékesek bizonyos szférákban amikor már nem testben leszel ....
2022. márc. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!