Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi lehet ennek az oka? Ugyanaz...

Mi lehet ennek az oka? Ugyanaz a lélek akar mindig leszületni hozzánk?

Figyelt kérdés
Már háromszor voltam terhes, de három különböző ok miatt sosem született meg egy sem.
2022. márc. 31. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Vetélés oka sokszor az hogy az anya olyan ételt vagy összetevőt fogyaszt amit sok lélek nem képes elviselni, főleg akkor ha törleszteni jönnek vissza, mert rossz a karmájuk.

Ha sok sót,fokhagymát,zsályát fogyasztasz terhesség alatt megnő a veszélye a vetélésnek, mert az olyan lelkek akik alacsonyabb zónából jönnek leszületni a földre,nem bírják ezeket az összetevőket.

2022. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

Gondoltál már arra, hogy a brazil favelába akart leszületni szegény lélek, nem pedig hozzátok, a jólétbe?

Mikor rájött téves helyére, akkor történt a vetélés.

2022. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Remélem akkor is ilyen vicces kedvetekben lesztek amikor nektek kell félidősen megszülni a halott babátokat. Az ember ilyenkor csak egy kis megnyugvást keresne.
2022. márc. 31. 19:32
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
#3 Ez elég ezoterika-szkeptikus oldal, itt ilyen kérdésekre mindig beszólnak. Együttérzek veled, remélem, összejön egy egészséges baba.
2022. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Én arra gondolnék, hogy lehet nem érzi megfelelőnek az időt. Lehet nincs kész egy új inkarnációra. Lehet nem tud kapcsolódni - nem a testhez hanem körülötte másokhoz, hozzád, párodhoz, stb.

Esetleg küldhetsz megerősítéseket, hogy várod, hogy bármiben, amit vállal az adott életben segíteni fogod, hogy itt vagy neki, mint egy biztos pont. Légy nyitott bármire - bármilyen lehet, bármit hozhat magával, bárhogy kibontakoztathatja magát.

És bocsáss meg neki is meg magadnak is, amiért eddig így alakultak a dolgok, azért hogy mindketten továbbléphessetek. (Ezt arra értem, hogy gondolom ilyenkor az emberben felmerül, hogy esetleg ő csinált valamit rosszul, és azért nem jön össze...Nem hiszem hogy rosszul csinálsz bármit is, szerintem minden nőben valahol ott rejtőzik egy anya, és kellő alkalommal előbújik. És benned is ott van :)

Azt, hogy most ez ugyanaz a lélek, nem tudom. Ilyen dolgokban semmit nem tudhatunk pontosan, de lényeg, hogy ne add fel, menni fog, és ha ezt a picur is érzi majd, akkor minden rendben lesz! :)

2022. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
5-ösre ne hallgass, átakar húzni, mint a magasfeszültségű kábel.
2022. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

#6

Szerintem a kérdező saját magától is el tudja dönteni, kire hallgasson.

2022. ápr. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

"Az ember ilyenkor csak egy kis megnyugvást keresne."

Mi hiába nyugtatgatunk, a megnyugvást egyedül te tudod megteremteni.

.

Véleményem szerint, mielőtt szegény lélekre fogod problémád, érdemes lenne egy részletes vizsgálaton átesned!

Előfordulhat az is, hogy a lélek meg akar születni, ám tested nem alkalmas erre. Nem kívánom, de lehetséges az is, hogy valami betegséged (ne adj' Isten, szervi baj) okozza azt, amit írsz.

Az esetleges eddigi orvosi vizsgálataid eredményéről nem írsz, megtörténtüket nem említed.

2022. ápr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
#4 Ez nagyon így van sajnos. Már sokszor jártam úgy, hogy olyan hozzászólásokat írtam, amik teljesen beleillenek az ezoterikus szemléletbe, és lenulláztak. Hol vannak ilyenkor az ezoterikus emberek? Vagy nekik nincsen kedvük felpontozni? Úgy tűnik sajnos, hogy az itt rendszeresen nagy számban jelenlévő ezotéria-tagadók, a materialisták nagy kedvvel osztogatják a piros karikákat, a lepontozásokat.
2022. ápr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 simad ***** válasza:
9 es énis rádnyomtam, csak lefele.
2022. máj. 26. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!