Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezhetnek egy nagyon rossz...

Létezhetnek egy nagyon rossz karmával rendelkező családban karma láncolatok? Bármit csinálunk ugyanaz vár a leszármazottakra?

Figyelt kérdés

Ha van karma, akkor a miénk nagyon rossz, ez tény.

Van egy lánc, ami 3 generáción végig fut. Az apámnak van egy nővére, aki egyedül maradt és a saját apja nővérére kellett vigyáznia 15 éven keresztül, 96 éves koráig(aki szintén egyedül volt, gyerek és férj nélkül)…

Én egész életemben teljesen egyedül voltam, szülőkkel nem jövök ki jól, a nagynéném már most mondogatja hogy ez a mi sorsunk és hogy költözzek hozzá és hogy ez egy láncolat.

Valóban nincsen senki másom, abszolút semmilyen társas kapcsolatom nincs, pláne majd 35-40 körül már csak egymásnak leszünk a nagynénémmel.

Én tiltakozom ez ellen, mert mind a ketten elképesztően depressziósak és megkeseredettek vagyunk, egy olyanokat mond nekem, amitől elkezdem a bőgést.

Valóban ennyire erősen tud irányítani a karma, hogy ilyet képes létrehozni?


2022. ápr. 21. 11:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem karma, hanem pszichológia.

Nálunk több generáción keresztül az a divat, hogy a szülő elhagyja a gyerekét.

Na, ez velem megszakad: sosem akartam gyereket és nem is lesz.

2022. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 simad ***** válasza:
10%
Szerintem költözz hozzám 🥺
2022. ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
9%
Édes istenem, a sötét középkorban érzem magam a kérdező értelmi szintje alapján.
2022. ápr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%

A karma a keleti tanítások (pl. buddhizmus) szerint az ok-okozat összefüggése. Mindennek, amit teszel és mondasz, következménye van, ami idővel valamilyen módon visszahat rád. Nem kőbe vésett, megváltoztathatatlan sorsot jelent, és nem száll át egyik emberről a másikra.

Ahogy az 1-es írja, nálatok egy transzgenerációs pszichológiai problémáról lehet szó, aminek a feldolgozásához egy pszichológus tud hatékony segítséget nyújtani. Egyébként azt ajánlom, hogy ha valaki csak lehúz, megríkat, rossz hatással van rád, azt próbáld meg kizárni az életedből akkor is, ha családtag.

Még viszonylag fiatal vagy, hidd el, képes vagy változtatni az életeden, de ehhez segítséget kellene kérned egy szakembertől.

2022. ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
35%
A hozott családi és archetipikus mintáidból lesz a karma,tehát te választod magadnak nem pedig fordítva...azért,hogy megold és kimássz belőle nem azért,hogy maga alá temessen...
2022. ápr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező hány éves vagy egyébként?


Azt gondolom hogy kb a 30-as éveidben lehetsz, ezért egyáltalán nem késő változtatni, kiugrani ebből a csapdából.

2022. ápr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Még nem vagyok 30.

Szeritem túl sok itt az összefüggés hogy csak a pszichológiára lehessen fogni. Nyilván én ebben élek, ebben nőttem fel, itt senki nem láthatja igazán hogy mennyire súlyos ez a helyzet a családomban…

Voltam már több pszichológusnál is, de semmit nem ért.

A nagynénémen kívül meg nem nagyon lesz más “élettársam”, szóval hiába taszít meg mélyebb depresszióba, vele kell majd lennem.

2022. ápr. 22. 13:21
 8/30 anonim ***** válasza:
75%

#7 Szóval már meg is válaszoltad magadnak ezt a kérdést.

A hátralévő ötven évedet örök magányban, a toxikus nagynénéddel fogod leélni, szeretet nélkül, a családi átok béklyóiban vergődve?

2022. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

8, ezen kívül még van az az opció hogy egyedül vmi olcsó kis panelben, de jelenleg is az anyámmal élek 28 évesen, mert egy jó ideje már dolgozni sem tudok, magyarul nem tudom eltartani magam…

Plusz egyedül nem is tudnék élni mivel félek a lakásban ha egyedül vagyok 28 évesen is

(Persze tudom most jön az hogy menjek el 12 órát kapálni és máris nem lesz “depi”)

2022. ápr. 22. 14:33
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
Nem gondolod, hogy a meglévő érzelmi, esetleg pszichés problémáidra ez az elszigetelt életmód csak ráerősít? Mivel töltöd a napjaid? Van olyan érdeklődési köröd, hobbi, sport stb, ami örömet okoz?
2022. ápr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!