Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért ismétldik meg velem...

Miért ismétldik meg velem ugyanaz amin már keresztül mentem és mindig rosszul jöttem ki belőle, mit tudnék tenni, hogy ezentúl elkerüljem?

Figyelt kérdés

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget, válaszokat kérdésemre, nagyon fontos lenne nekem. Teljesen kikészültem attól, ami van..

Röviden és lényegesen: Nekem mindig erősségem volt a tudás. Szerettem tanulni, kedvenc időtöltésem az olvasás. Fősulin ott buktam el, hogy segítettem másoknak (anyagot adtam oda, önszorgalomból tanárnak anyagokat dolgoztam ki, hogy a többiek is tudjanak tanulni...stb), és mindig úgy végződött, hogy, amikor kihasználtak és átadtam mindent, ami kellett, dobtak.

Most egy munkahelyen vagyok és nullába nem néztek, mikor elkezdtem pár hónapja. Felfigyeltem arra, hogy az elmúlt két hétben megváltozott a viselkedésük felém. Ami viszont rögtön gyanakvóváv tette a dolgokat az az, hogy az én részemen engem megbíztak egy feladattal, majd kiderült, hogy semmibe nem néznek, mert csk addig kellettem, míg a munkatársam beteg volt (ráadásu alacsony iskolai végzettségű, de bennfentes), úgyhogy abból semmi nem lett. A felettesem dicsérni kezdett mindenki előtt, hogy tudással rendelkezem és értem, amit átadnak (betanulás, képzési időszak) és jól csinálom. Ma el kellett követnem egy olyan hibát, hogy az anyag, amiből én tanulgattam többnyire átadtam annak, aki a csapatunk élén áll. Egyébként, ha interneten rákeres, megtalálta volna, tehát... Viszont félek, hogy megint csak addig kellek, amíg nem segítek, és, ha a többiek már megkaptak mindent, egyszerűen kitesznek. Mivel egyébként a felettesem kétszínű, amúgy is sosem kedvelt. Most meg hirtelen... Mit tehetnék én, hogy végre másképp alakuljanak a dogok, és lehetőleg felém billenjen a mérleg?



2020. okt. 1. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Te mit teszel azért, hogy kedveljenek?

És itt nem arra vagyok kíváncsi, hogy ha kérnek valamit, te megcsinálod.

Próbálsz közeledni hozzájuk? Beszélgetsz velük?

2020. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak a fő kérdésre válaszolva:

Ismerős, nagyon ismerős ez a probléma.

Ne dönts elhamarkodottan, hanem várj egy cseppet: számolj el 10-ig, majd utána dönts. Nem kell minden esetben azonnal válaszolnod semmire sem. Ha egy ismerős helyzet elé állsz, állj meg, emlékezz vissza gyorsan, régen hogyan cselekedtél, ami mellé ment, és helyette próbálj ki valami újat.

2020. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1: Mit teszek? Most kezdjem sorolni? Elég sok mindent, ha baj van, mindig ott vagyok a másik mellett... arról nem is szólván, hogy, amit utálok, az a ma jól ismert pletyka. Nem is alapozom ilyenre, számomra ember, ember, kész... Na, de most itt másról van szó.
2020. okt. 1. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nincs másról szó. Valószínűleg mindig ugyanazt csinálod, ezért ugyanaz a többiek reakciója.

Pletyka mindig van. Arról is pletykálnak, aki pletykál.


"Elég sok mindent, ha baj van, mindig ott vagyok a másik mellett."

Ne csak akkor legyél ott, ha baj van. Legyél ott akkor is, ha nincs baj.

2020. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!