Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mi okból álmodik az...

Vajon mi okból álmodik az ember hosszú éveken át egy személlyel?

Figyelt kérdés

18 éve álmodom szinte ugyanazt, ugyanazzal a személlyel. Suliba járunk, osztálytársak vagyunk, úgy mint régen a valóságban voltunk.

Anno érdekelt az illető, 4 évig jártunk egy osztályba, aztán elballagtunk. A 4 év alatt 1-2-szer beszéltünk pár szót és ennyi, le is zártam ennyivel a témát. Azóta eszembe se jut, legalábbis napközben nem, amíg álmomban elő nem jön újra. Most már kezd bosszantani, így gondoltam hát ha valakinek van valami ötlete miért van ez? Esetleg valami megoldás rá?



2020. szept. 29. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló van. Volt köztünk egy ilyen kimondatlan dolog a gimiben, de aztán elsodródtunk egymástól, nem is beszélünk, néhanap eszembe jut, de ennyi. Erre meg éjszaka nagyon sokszor "meglátogat", a legkülönbözőbb helyzetekben találunk egymásra. Nem erotikusak az álmok, de sokszor van, hogy összejövünk, flörtölünk, ilyesmi. Én annyit sütöttem ki erre, hogy mivel régóta vagyok kapcsolatban, legalább álmaimban szabadabb vagyok. De hogy miért mindig ő jön elő, azt nem tudom. Nagyon kíváncsi lennék, vajon ő szokott-e velem álmodni, mert nekem ez már lassan rendszeres és kezdem tőle furán érezni magam.
2020. szept. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Laylah ***** válasza:
Nem a személy kiléte a lényeg, hanem az, hogy mit jelképez számodra.
2020. okt. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, jó a felvetés, de sajnos nem tudom mit jelképez.
2020. okt. 9. 18:16
 4/4 Laylah ***** válasza:
Más nem fogja tudni megmondani neked, maximum tippelgethet.
2020. okt. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!