Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi történik akkor, ha már...

Mi történik akkor, ha már többet nem fogok leszületni? Honnan érezhetem ezt? Mi lesz velem akkor?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 09:34
1 2
 11/19 anonim válasza:
A kérdésed alapján ez a dolog téged nem fenyeget. Nyugi.
2010. aug. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Szerintem, ha meghalunk, az olyan érzés, mintha aludnál, de nem álmodnál. Egészen biztosan neked is volt már olyan éjszakád, mikor olyan mélyen elaludtál, hogy mikor reggel felébredtél olyan volt, mintha túl gyorsan eltelt volna az idő, s mégsem aludtál volna...szerintem ilyen érzés az is, csak örökké szól, de mégsem veszed észre...
2010. aug. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Az előttem hozzászólása inkább tetszik, mint a többi.

Honnan gondoljátok mindezt?

2010. aug. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Arra én is kíváncsi lennék, hogy ha tényleg igaz az, hogy ennyiszer újjászületünk, akkor miért nem emlékszünk a régi életünkre, vagy legalábbis csak egy momentumára, vagy részletére, vagy ilyesmi????
2010. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Csak a lelkünk emlékszik az előző életünkre,a tudatunk nem.(bár vannak akik állítják az ellenkezőjét)

A leked emlékszik,mert valószínűleg most jobb ember vagy mint előző életedben.

2010. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

A léleknek mindaddig újabb és újabb fizikai testeket kell elfogadnia, és megszületni növényként állatként, emberként vagy akár félistenként, amíg el nem éri a végső tökéletességet. Ez különböző vallások szerint más és más lehet.

Hitem szerint a Krisnának végzett odaadó szolgálat az üdvözítő.

A tökéletesség elérése után a lélek visszakerül eredeti helyzetébe (örökkévaló, tudással és boldogsággal teljes) és a lelki világban örökké tartó kedvteléseket folytat Krisna társaságában.

2010. aug. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

[link] Erdemes megnezni.


Vasarnap estenkent a Nemet RTL-en van 19 oratol az "en elözö eletem" Ursula Demarmels iranyitasaval. Nagyon erdekes.

2010. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Tudtommal semmi. Eljutsz a Nirvánába, ahol már nem érdekel senki és semmi (na jó, érdekel, csak nem "hat meg"), és meghalsz. Ennyi. Furcsa filozófia, de akik egész életükben szenvedtek, azoknak valóságos megváltás lehetett (volna).

(Ha hiányosak az ismereteim, akkor elnézést kérek utólag is.)

(És igen: onnan fogod észrevenni, hogy már ez sem hat meg... Nyugodt derűvel konstatálod, és átadod magad sorsodnak, ami egyszer csak véget ér.)

2010. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem megölünk, és akkor kiderítheted magad.
2010. nov. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!