Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek miért érezhetem...

Szerintetek miért érezhetem még minidig ezt/azoknak akik hisznek a természetfeletti dolgokban/?

Figyelt kérdés

Már pár éve azt érzem mintha valami elszívná az össze energiámat.Valamikor jobban, valamikor kevésbé.Kizárt hogy valami testi bajom lenne, mert voltam már vizsgálatokon is.Mitől lehet?

L19


2010. júl. 9. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyet érezni,sokszor.Lehet szellem,lehet a házatok alatt futó vízerektől.Lehet még ilyesmit érezni stressztől,túlhajszoltságtól is.
2010. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert beképzeled magadnak.
2010. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 BlackSword ***** válasza:
Én is voltam így ezzel... Most készülök Iskolát váltani... Inkább átmegyek fősulira, mintsem tönkretegyem magam... Lehet neked is egy suliváltás kellene, vagy egy ékletmód/életszemlélet változás... Ez jelzés arra, hogy valami baj van... Vigyázz, mert akár depressziós is lehetsz ettől... Főleg, hogy így be is magyarázod magadnak...
2010. júl. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az iskolámmal nincs semmi baj.Vannak barátaim.
2010. júl. 9. 23:19
 5/11 A kérdező kommentje:
Bár voltam már eléggé depressziós, de már úgy érzem túl vagyok rajta egy ideje.
2010. júl. 9. 23:20
 6/11 BlackSword ***** válasza:
Nekem is vannak barátaim, és már bánt a lelkiismeret, hogy otthagyom őket... Viszont van egy tárgy, ami eredetileg a kreativitásról szól, gyakorlatban pedig arról, hogyan nyaljon be az ember 3 éven keresztül egy **** (más emberről vagy jót, vagy semmit)... Inkább semmit... Elég kreatív is vagyok, és ez a tag állandóan kritizál... Ez addig ment, hogy sajnos kétszer olyan embereknek is beszóltam, akik nem érdemelték meg... Én inkább a tanárokra és a tananyagra gondoltam, hogy kimerít...
2010. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Létezik erre több lehetőség is. Vannak olyan emberek akik akaratlanul is energiavámpírok, annak születtek. Ezt már magamon is tapasztaltam, volt haverom volt ilyen. Mikor vele lógtam, hamarabb elfáradtam, és mivel osztálytársak is voltunk nap mint nap találkoztam vele. Eléggé sápadt is voltam, és mindig fáradtabb az átlagnál. Aztán jött a középsuli, különváltak útjaink és ez megszűnt. Elmúlt a sápadtság, minden, energikusabb lettem, mint valaha. És szentül hiszem hogy ez ennek tudható be. Lehet neked is van valaki, aki ilyen képességgel született. A másik, hogy egy entitás szívja az energiád. Ők nem élő személyek, csak lelkek. Rátapadnak az energiacsakrákra, és mint a szúnyogok úgy élnek. Vagy mint a piócák. Zárd le az energia-áramlataidat, és akkor úgymondd le leszel védve az ilyen csapolásoktól. Nemtudom ismered e a 666 kézjelét, azzal tudod levédeni magad. Mikor úgy érzed, hogy olyan helyen vagy, ahol veszíthetsz energiát a fent írtak miatt, formálj mindkét kezeden a mutatóujjaddal és a hüvelykujjaddal egy O betűt, a többit pedig hajlítsd be. Számolj el lassan tízig, és ezzel lezárod a végtag csakrákat, ahonnan az energia áramlani tud. Azt is meglehet, hogy elszívod a természeti energiákat, mondjuk a napfényt, és a fák energiáját. De ez nem tartozik a kérdéshez.
2010. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam amit az utolsó válaszoló írt és komolyan érzem méginkább hogy valami szívja az energiám.:S
2010. júl. 19. 10:15
 9/11 anonim ***** válasza:
vannak olyanok, akik akaratlanul,vagy tudtuk nélkül elszívják mások csakráját. figyelj oda a körülötted lévő emberekre :)
2010. júl. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha dolgozol akkor mentálisan is fáradt lehetsz....ne hidd azt,hogy van valami ami elszívja az energiád.....asszed ha lenne ilyen akkor még élnél?

Ha lenne ilyen akkor már az összes energiád oda lenne.

2010. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!