Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek a természetfeletti...

Hisztek a természetfeletti dolgokban vagy bármiben amit cáfol a fizika/biológia törvénye?

Figyelt kérdés
Pl: szellemek, vámpírok, vérkarkasok, varázslás bármely formája, jóslás stb...
2009. júl. 22. 18:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagy szellemidézés, démonok?
2009. júl. 22. 18:42
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a pozitív gondolkodásuak inkább hisznek a tündérekben, mint a vámpírokban..stb..én mindenütt keresem a láthatatlan világ jeleit..az még nem dölt el, hogy hiszek-e bennük..ahhoz meg kell, hogy éríntsen közülük valamelyik résztvevőjének...ááááááááááá..
2009. júl. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Én inkább a szellemekben hiszek
2009. júl. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, létezik!

Bár én a vérfarkasokban nem igazán hiszek, de ez még nem zárja ki a létezését.

Nem tudom, miért kell még ezen tanakodni és gondolkozni, vitatkozni, hogy léteznek-e?! Egyértelmu, hogy léteznek.

Én azt szoktam mondani, hogy kár lenne a világot csak ránk pazarolni.

2009. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja és démonoknak pedig a rossz szellemeket nevezzuk.
2009. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha belegondolunk szerintem az emberek egyszerűen félnek, és nem merik elfogadni h. vannak ilyenek! Akár vámpír, szellem, vérfarkas, jeti, stb... Mindennél ha előállunk valamien bizonyítékkal pl: fénykép , vagy túl jó minőségű, vagy túl rossz Pl. most olvasok egy könyvet, ott azt írják, hogy:"egy farmer-Roger Patterson-1967-ben 9 méter hosszú, életlen színes filmet forgatott egy ilyen lényről(itt a jeti). A tudósok máig sem ismerték el a film hiteleségét, mert szerintük túl emberi a lény mozgása... -.-" Szerintem egyszerűen csak nem merjük elfogadni h. léteznek mások is.
2009. okt. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
én látom a szellemeket nem kell elinni de akk is látom
2009. nov. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én hiszek bennük! A legjobb barátnőm már látott igazi szellemet,és én akkk is elhiszem neki és késsz!mer tom hogy ő sohasem hazudna nekem!
2009. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én minden felsoroltban.
2011. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem léteznek. Néha hallom a szellemekt. Meg rengeteg kitalált és valós ilyen lény van. Valamelyik csatornán ezzel kapcsolatba kutattak.(loc nessi szörny, jeti, nagy láb) Sajnos a vámpírok és a vérfarkasok után nem. Bár lehet, csak azt nem tudták megcáfolni. Vagy az is lehet, h bizonyítékokat találtak.

Remélem így történt, mivelolyan unalmas a Földi élet. Lassan már csak robotok lesznek. Viszont ezektől a lényektől érdekesebb lenne az életünk. Persze csak ha ki nem nyírnak.

2011. dec. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!