Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Érezhetem a kutyám fájdalmait?...

Érezhetem a kutyám fájdalmait? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Megmagyarázhatatlan okból pár hete fáj a csuklóm(és néha a könyököm is) a bal kezemen. A németjuhász kutyám 12éves (én 19 vagyok), vele nőttem fel, és sajnos látszik rajta, hogy már a végét járja. Többek között csúnyán fel van dagadva az egész bal mellső lába. Lehetséges, hogy az ő fájdalmait érezném?


(Remélem jó helyre írtam a kérdésem.)


2011. febr. 15. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

> Lehetséges, hogy az ő fájdalmait érezném?

Nem.

2011. febr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 éve úgy fájt a teljesen ép fogam, hogy azt hittem belehalok. Elmentem fogorvoshoz, nem tudta mi bajom van... majd pár nap múlva a páromnak kezdett fájni, kiderült hogy elcisztásodott a foga meg minden, és ahogy kihúzták a fogát és elmúltak az az utáni fájdalmai, nekem is elmúlt a fogfájásom.

Ha a párom beteg, én is sokszor úgy érzem magam mint ő, pedig egészséges vagyok...

Egyszer fulladni kezdtem a suliban. Nem úgy kifejezetten fulladni, csak nehezen kaptam levegőt... mint kiderült, a páromnak kis híján asztmarohama volt.

Ha ennyire kötődsz hozzá lehetséges. :) 20/L

2011. febr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De egyébként nem voltál vele orvosnál? :O
2011. febr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Megmagyarázhatatlan okból pár hete fáj a csuklóm"


erre nemigazán tudok mit mondani.

2011. febr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!