Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kiesett egy vasdarab a kezembő...

Kiesett egy vasdarab a kezemből koppant a betonon, majd mikor lenéztem nem volt sehol. Ez hogy lehet, egyáltalán meglehet ezt magyarázni?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm is ott volt.Egy üres beton teret kell elképzelni.

A lábam elé esett a vasdarab, de mikor odanéztem hogy felvagyem, sehol nem volt.

Az ismerősöm is nézte, nem akarta elhinni, pedig ő is látta hogy a kezemben vol, majd kiesett a vasdarab.

Először elhülyéskedtük a dolgot, majd pár perc múlva inkább idegesek lettünk, hogy ez miként fordulhat elő.

Pánikra ilyen dolog nem ad okot,de azóta sem tudjuk, hogy az a vasdarab a betonról hova tűnt.


2015. okt. 7. 22:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Vasból fakarika. ;-)


Komolyra ford.:

"Több dolgok vannak földön és egen,

Horatio, mintsem bölcselmetek

Álmodni képes."

2015. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Viven kérdései ***** válasza:
Velem pedig az történt hogy egy lapot tartotam a kezemben (képek voltak kivágva és oda ragasztva)ültem azzal a szobában a. foldon mutatam a tesómnak.Hirtelen eleresztetem véletlenül és a hátam mögé esik (tudom mert igy felre fordulva ültem )keresem nincs a tesóm is látta...Ennek sincs semmi értéke a földönkívülik számára szerintem :D
2015. okt. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

nekem volt egy olyan dolog - bár ez nem ennyire egyértelmű mint a tiéd- hogy eltűnt a pincekulcsom.


Egy új lakásba költöztünk, és akkor egy hétvégén egyedül voltam itthon.

A lényeg, hogy sehova nem mentem azalatt a 2 nap alatt, csak egyszer le a pincébe, viszon 1000% biztonsan emléeztem rá, hogy a kulcsot visszahioztam a lakásba, sőt arra is emlékeztem, hogy az asztalra tettem.


Utána az egész lakást felforgattuk 2x, de nem lett meg, és azóta se, pedig ez már 2 éve volt.


Tudom, ilyenkor mindenki azt gondolja h valahogy mégiscsak én hagytam el, és le is zártuk ezzel, de én biztos vagyok benne, hogy nem, és hacsak nem bújt el valahogy nagyon jól a lakásban (nem látok rá esélyt) akkor hasonló történhetett.

2015. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%
Nem volt a közelben piros zsiguli utánfutóval?? :)
2015. nov. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Na de előző...! :DD
2015. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!